هفتمین کنفرانس بین‌المللی استیل پرایس برگزار می‌شود

24 شهريور 1399 ساعت 18:43

هفتمین کنفرانس بین المللی استیل پرایس با عنوان «نوآوری در تولید و فروش» که مقرر بود به میزبانی هتل بین‌المللی پارسیان استقلال برگزار شود، به دلیل محدودیت های کرونایی با یک تغییر و جابجایی بیست و یکم مهر ماه امسال و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی به میزبانی هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.


به گزارش ماین نیوز، هفتمین دوره این کنفرانس با نگاه ویژه به بازارهای مجازی فولاد، تولید فولادهای سبک و عصر آلیاژها خواهد بود.

در حاشیه این کنفرانس، نمایشگاه جانبی نیز پیش بینی شده است.

علاقه مندان برای شرکت در این کنفرانس می توانند به سایت همایش به آدرس اینترنتی http://www.steelpriceevents.ir یا آدرس تهران، یوسف آباد، کوچه دوم، پلاک 28، واحد 14 و شماره تلفن های 88981206 و 1207 مراجعه کرده یا تماس حاصل کنند.

ششمین همایش استیل پرایس، در تاریخ ۲۱ مهر ماه سال ۹۸ در سالن دریای نور هتل استقلال با حضور بزرگان صنعت فولاد ایران برگزار شد ‌که با موضوع «نوآوری در زنجیره فولاد» و با حضور بازیگران اصلی این صنعت برگزار ‌شد.

ششمین کنفرانس بین المللی استیل پرایس سال گذشته با سخنرانی سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت و خداداد غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو گشایش یافت و همچنین مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مدیر عامل شرکت آهن آنلاین و مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان از جمله سخنرانان کلیدی آن بودند.


کد مطلب: 52846

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/52846/هفتمین-کنفرانس-بین-المللی-استیل-پرایس-برگزار-می-شود

ماین نیوز
  http://www.minews.ir