گروه معادن
 
مقدم در گفت‌وگو با ماین نیوز خبر داد:
جزئیات برگزاری ماینکس ۲۰۲۰
گروه معادن - نهمین نمایشگاه بین‌الملللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (ماینکس 2020) و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (iMat 2020) بطور همزمان از 8 تا 10 مهر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در تهران برگزار می‌شود.
 
محمدرضا مقدم مدیر اجرایی ماینکس 2020 در گفت‌وگو با خبرنگار ماین نیوز با اشاره به اینکه این نمایشگاه با حمایت و مشارکت سازمان نظام مهندسی معدن ایران، انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران، انجمن صنفی صنعت ریخته‌گری، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) برگزار می‌شود، افزود: نمایشگاه امسال با استقبال گسترده شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: مصلی امام خمینی (ره) استانداردهای برگزاری نمایشگاه را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارد و حتی کنکور سراسری نیز اخیرا در این محل برگزار شد و بنابراین نگرانی از بابت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمان برگزاری ماینکس 2020 وجود نخواهد داشت.

مقدم خاطرنشان کرد: نهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (iMat 2020) به علت شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد. ضمنا به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هیچ کارگاه آموزشی یا نشست‌های تخصصی در حاشیه ماینکس 2020 برگزار نخواهد شد.

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب: 52836