گروه معادن سنگ آهن
 
کارگران و کارکنان چادرملو سهامدار شرکتی تازه‌تاسیس می‌شوند
گروه معادن >سنگ آهن - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو صبح امروز در جلسه هفتگی خود با مدیران و سرپرستان ارشد مجتمع معدنی چادرملو گفت: یکی از اهداف مدیریت چادرملو علاوه بر افزایش راندمان و بهره‌وری تولید و تداوم طرح‌های توسعه خود، تامین هزینه زندگی و آینده‌نگری برای تمامی پرسنل شاغل در این شرکت و زیرمجموعه‌های آن است.
 
به گزارش ماین نیوز، ناصر تقی‌زاده افزود: دیروز اعلام کردم طرح ساخت مسکن برای کارگران و کارکنان را در دو شهرستان اردکان و بهاباد در دستورکار داریم و امروز هم با افتخار اعلام می‌کنم طرح دیگری را برای درآمدزایی و آینده‌نگری کارکنان و کارگران در دستورکار قرار داده‌ایم.

وی گفت: به همین منظور در نظر داریم شرکت سهامی خاص با مشارکت شرکت‌های زیرمجموعه و تمامی کارگران و کارکنان چادرملو تاسیس کنیم و همه پرسنل به نسبت مشارکت در امر تولید می‌توانند سهامدار آن شوند.

تقی‌زاده افزود: این اقدام می‌تواند علاوه بر تداوم بخشیدن به روند توسعه و رشد شرکت، تضمینی برای درآمدزایی و رفاه پرسنل نیز باشد.

مدیرعامل چادرملو تصریح کرد: در اولین گام برای شروع فعالیت این شرکت فنی و مهندسی، با حمایت چادرملو، عملیات بهره‌برداری و فرآوری سنگ آهن از معادن کوچک را به این شرکت واگذار می‌کنیم.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۵
کد مطلب: 52795
 
مرجع : ایمیدرو