گروه صنایع معدنی فولاد
 
ارزش معاملات در بورس کالا ۱۶۱ هزار میلیارد ریال شد؛
ادامه ثبات نرخ محصولات فولاد مبارکه در بورس کالا
گروه صنایع معدنی >فولاد - در این هفته ۲۹.۴۰۵ تن ورق سرد به صورت مچینگ و بدون تغییر نرخ نسبت به هفته قبل و با نرخ متوسط هر تن ۱۳۴ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال عرضه و معامله گردید. ارزش معاملات این محصول به این ترتیب به ۳ هزار و ۹۴۳ میلیارد ریال رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، در هفته گذشته شرکت "فولاد مبارکه" ۴۳.۵۱۰۱ تن ورق گرم را به صورت مچینگ و با قیمت متوسط هر تن ۹۲ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال در بورس کالا عرضه کرد. نرخ متوسط هر تن از این محصول در مقایسه با هفته قبل کاهش اندک ۱ درصدی را نشان می‌دهد.

در این هفته ۲۹.۴۰۵ تن ورق سرد به صورت مچینگ و بدون تغییر نرخ نسبت به هفته قبل و با نرخ متوسط هر تن ۱۳۴ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال عرضه و معامله گردید. ارزش معاملات این محصول به این ترتیب به ۳ هزار و ۹۴۳ میلیارد ریال رسید.

بر اساس این گزارش، در این هفته شاهد عرضه و معامله ۶.۹۳۳ تن ورق گالوانیزه و قلع اندود با نرخ متوسط هر تن ۱۶۳ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال بودیم. این نرخ در مقایسه با هفته قبل رشد ۵ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین ۲۵.۰۰۰ تن تختال توسط این شرکت با نرخ متوسط ۸۰ میلیون و ۱۸۶ هزار ریال عرضه و معامله شد.

در جدول زیر آمار معاملات محصولات شرکت "فولاد مبارکه اصفهان" ارائه شده است:


ارزش کل معاملات این شرکت در هفته گذشته به ۱۱ هزار و ۱۲۰ میلیارد ریال رسیده است.

لازم به ذکر است که ارزش کل معاملات این شرکت در سال جاری و تا پایان مرداد ماه امسال به بیش از ۱۶۱ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال رسیده است.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۴
کد مطلب: 52539
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز