گروه صنایع معدنی
 
غریب پور در حاشیه نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران
بازده خوب در انتظار سهامداران شرکت‌های صنعتی و معدنی
گروه صنایع معدنی - رئیس ایمیدرو: شرکت‌های صنعتی و معدنی که ۲۵ درصد بازار سرمایه را تشکیل می‌دهند با افزایش سرمایه و تعریف طرح‌های توسعه ای، بازده مناسبی را برای سهام داران این شرکت‌ها رقم زده اند.
 
به گزارش ماین نیوز، خداداد غریب پور در حاشیه نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران افزود: یکی از سیاست‌های ما در ایمیدرو کار‌های توسعه‌ای از جمله افزایش سرمایه با تعریف طرح‌های توسعه‌ای در شرکت‌های زیر مجموعه است.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در افزایش سرمایه شرکت‌های زیر مجموعه ایمیدرو انجام داده ایم گفت: در فولاد مبارکه سال گذشته هشت هزار میلیارد تومان و امسال بیش از نه هزار میلیارد تومان طرح را برای افزایش سرمایه تعریف کردیم که این میزان برای مس در سال گذشته دو هزار میلیارد تومان بوده و امسال ده هزار میلیارد تومان است.

رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) افزود: در فولاد خوزستان نیز توانستیم هشت هزار میلیارد تومان طرح را برای سال‌های آتی تعریف کنیم که این میزان برای گلگهر و چادر ملو هر کدام بیش از پنج هزار میلیارد تومان است.

غریب پور اضافه کرد: سیاست شرکت‌های زیر مجموعه ایمیدرو افزایش سرمایه است و طرح‌های توسعه‌ای آن‌ها موجب تعمیق بازار سرمایه می‌شود که نتیجه این اقدامات منجر به توسه معادن و صنایع معدنی ایران، کارآفرینی و ایجاد اشتغال می‌شود و رضایت سهام داران را نیز در پی خواهد داشت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۵
کد مطلب: 52494
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما