گروه صنایع معدنی فولاد
 
بازدید استاندار یزد از مجتمع آهن و فولاد سرمد ابرکوه
گروه صنایع معدنی >فولاد - استاندار یزد صبح امروز با حضور در مجتمع آهن و فولاد سرمد ابرکوه پس از نشت و گفت و گو در جمع مدیران این شرکت از طرح های در دست اجرای این شرکت نیز بازدید کرد .
 
به گزارش ماین نیوز، بر اساس همین گزارش در این بازدید که مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو نیز ایشان را همراهی می کرد، محمد علی طالبی با تقدیر از دور اندیشی و ایده های توسعه بخش تقی زاده، حمایت خود را از طرح ها و برنامه های توسعه ای شرکت چادرملو و مدیر عامل آن اعلام کرد و گفت : در شرا یط کنونی کشور ما نیاز به فعالیت بیش از پیش صنایع دارد و ما مطمئن هستیم با نگاه بلند مدیران این صنعت، د ر آینده نزدیک استان یزد به یکی از قطب های مهم فولاد کشور تبدیل می شود .

مدیر عامل چادرملو نیز با اشاره به طرح های کوتاه و بلند مدت چادرملو جهت رشد اقتصادی منطقه و توسعه فراگیر در این استان، از استاندار و مسئولان یزد بابت حمایت های بی دریغ و موثر آنها تشکر و قدردانی کرد و بار دیگر بر عزم چادرملو در جهت بهره برداری از منابع جدید سنگ آهن و ایجاد واحدهای صنعتی مکمل صنعت فولاد تاکید و اظهار امیدواری نمود: با تداوم همدلی و همراهی مدیران و مسئولان استان یزد این چشم انداز روشن در منطقه محقق شود تا علاوه بر ایجاد اشتغال مولد، گامی در جهت رونق اقتصادی و جهش تولید در صنعت فولاد کشور برداشته شود .

گفتنی است : مجتمع آهن و فولاد سرمد ابرکوه که 65 درصد از سهام آن متعلق به شرکت چادرملو است، مشتمل بر کارخانه نورد با ظرفيت سالانه 450 هزار تن انواع ميلگرد و کارخانه شمش فولادي به ظرفيت سالانه 650 هزار تن می باشد که در مرحله ساخت و تجهیز است . همچنین راه اندازی خط تولید کلاف فولادی این مجتمع نیز از جمله طرح های توسعه این مجتمع است که مورد بازدید قرار گرفت .

این مجتمع در شهرستان ابرکوه و در 270 کیلومتر جنوب غربی استان یزد واقع شده است .
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴
کد مطلب: 52482
 
مرجع : شرکت معدنی و صنعتی چادرملو