گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها
 
در نشست پایش نقشه راه معدن و صنایع معدنی مطرح شد:
تحقق بیش از ۶۷ درصد اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو تا تیرماه امسال
گروه صنایع معدنی >سایر حوزه ها - میزان تحقق اهداف نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو از نیمه دوم سال 97 تا پایان تیر امسال، به 67.83 درصد رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، در نشست پایش نقشه راه معدن و صنایع معدنی که امیر خرمی شاد معاون برنامه ریزی و توانمندسازی و جمعی از مدیران ایمیدرو برگزار شد، عملکرد این سازمان و شرکت های تابعه تا پایان تیرماه امسال مورد بررسی قرار گرفت.

بنابر اعلام دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو، این سازمان طی ماه های اردیبهشت و خرداد به ترتیب 63.15 درصد و 66.74 درصد از اهداف نقشه راه را محقق کرده است.

اقدامات توسعه ای در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی

در این نشست اقدامات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (شرکت تحت پوشش ایمیدرو) در جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت. از جمله این اقدامات می توان به تکمیل طرح های توسعه مجتمع پتاس خور و بیابانک، پلایایی میانی، ترود و مهرجان، واگذاری میشدوان و آنومالی شمالی فلات مرکزی، واگذاری معدن گُلمنده، جذب مشارکت در طرح تیتانیوم کهنوج و رفع مشکل طرح بلوک 3 پروده 4 طبس اشاره کرد.

این گزارش می افزاید، سند نقشه راه معدن و صنایع معدنی دارای 72 راهبرد است و ایمیدرو مسئول اجرا و پیگیری 33 راهبرد ( حدود 46 درصد ) در بخش معدن و صنایع معدنی است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۳
کد مطلب: 52469
 
مرجع : ایمیدرو