گروه صنایع معدنی فولاد
 
مرحله اول مطالبات معوقه بازنشستگان فولاد پرداخت شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - معاونت فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت مرحله اول مطالبات معوقه بازنشستگان فولاد خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، معاونت فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق بازنشستگی فولاد با صدور اطلاعیه‌ای از پرداخت مرحله اول مطالبات معوقه بازنشستگان فولاد خبر داد.

متن اطلاعیه بدین شرح است؛

«در آستانه فرارسیدن عید ولایت، غدیر خم ضمن تبریک به تمام پیشکسوتان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی فولاد و تشکر و قدردانی از صبر و شکیبایی گنجینه‌های گرانقدر صندوق که چندین سال است چشم انتظار پرداخت مطالبات خویش هستند، بدین وسیله اعلام می‌دارد که با تلاش‌های مستمر ارکان صندوق و حمایت وزارت متبوع، مشکل تأمین منابع مالی معوقات بازنشستگان برطرف و مقرر شده است مطالبات معوقه بازنشستگان طی ۳ مرحله پرداخت شود و مرحله اول آن در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ پرداخت شده است.

در مرحله اول بخشی از مطالبات معوقه بازنشستگان پرداخت شد و از آنجایی که مطالبات هر یک از بازنشستگان باتوجه به مبالغ دریافتی در سنوات گذشته متفاوت است، بازنشستگانی که مطالبات آنان بیشتر از مبلغ مذکور است، مابقی مطالبات آنان در مراحل بعدی تسویه خواهد شد.

مطالبات بازماندگان بازنشستگان متوفی که از سال ۱۳۹۱ به بعد به رحمت خدا رفته‌اند، سهم وراث حقوق بگیر از زمان برقراری حقوق وظیفه محاسبه و مبلغ معوقه مربوط به زمان حیات مرحوم مطابق قانون ارث پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است به منظور شفافیت بیشتر شناسایی دقیق مطالبات بازنشستگان، اطلاعیه مستمری سالانه هر یک از بازنشستگان ظرف مدت یک هفته از طریق سایت صندوق قابل دریافت خواهد بود.

در پایان ضمن تشکر فراوان از صبوری بازنشستگان عزیز از تلاش‌ها و پیگیری مجدانه و دلسوزانه کانون‌های بازنشستگان کمال تشکر را دارد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب: 52346
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان