گروه صنایع معدنی فولاد
 
رشد تولید و فروش فولادساز اصفهانی در تابستان ثبت شد؛
"فولاد" و ثبت رشد حجمی ۳۸درصدی فروش
گروه صنایع معدنی >فولاد - گزارش فعالیت شرکت فولاد مبارکه اصفهان " فولاد " در تیر ماه سال ۹۹ بررسی شد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در تیرماه سال۹۹، ۶۷۶هزار تن از محصولات تولیدی خود را به مبلغ ۴۸هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۲۰۴میلیون ریال به فروش رسانده که نسبت به سال ۹۸ در همین دوره ماهانه تعداد فروش این شرکت ۳۳هزارتن بوده که شاهد ۵درصد افزایش بوده‌ایم.


گزارش سود و زیان این شرکت فولاد اصفهانی در صورت مالی میاندوره‌ای ۳ماهه منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱ (حسابرسی نشده)، مقدار سود خالص این شرکت پس از کسر هزینه‌های این شرکت مبلغی بالغ بر ۳۹هزار و ۱۰۹میلیارد و ۱۳۸میلیون ریال بوده و نسبت به سه ماهه اول سال ۹۸، ۴درصد افزایش سود داشته که مبلغ یک هزار میلیارد و ۴۵۵میلیارد و ۳۸۴میلیون ریال است؛ سود خالص هر سهم در این شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۱۸۷ ریال بود.


لازم به ذکر است، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در تیر ماه امسال به لحاظ حجمی ۳۸ درصد بیشتر از تیر ماه ۹۸ فروش داشته و ضمناً درآمد فروش صادراتی در همین مدت صفر بوده، این نشان میدهد این غول فولادی با وجود رکود بازار‌های جهانی و کرونا و توقف صادرات بازهم خوش درخشیده است.


در ماه‌های آتی افزایش قیمت محصولات فولادی در بورس کالا بر صورت‌های مالی این شرکت اثر محسوس تری خواهد داشت ضمن اینکه با توجه به افزایش نرخ ارز نیمایی درآمد فولاد مبارکه بعد از از سرگیری صادرات، دیدنی خواهد بود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۰
کد مطلب: 52244
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز