گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی آریاناران:
آماده‌به‌کاری بیش از ۸۵ درصدی ماشین‌آلات معدنی آریاناران
گروه تجهيزات و ماشين آلات - «محمد خوشبین»، مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی آریاناران با تقدیر و تشکر از زحمات دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سرچشمه و زحمات پرسنل خدوم و تلاشگر آریاناران سرچشمه که به‌رغم همه فراز و نشیب‌ها و مشکلات شیوع کرونا، همدلی و همراهی کردند و تولید را رأس همه امور قرار دادند گفت: در حوزه تولید در تاریخ 27 اسفند و 28 سال گذشته و در تاریخ 29 خرداد امسال در تناژ حمل و بارگیری با بیش از 70 هزار تن در روز موفق به ثبت رکوردهای بی‌سابقه‌ای در حوزه فعالیت‌های معدنی شدیم.
 
به گزارش ماین نیوز، وی با بیان این‌که در بحث حفاری در خردادماه با متراژ بیش از 20 هزار متر رکورد داشته‌ایم اظهار داشت: همچنین، آماده‌به‌کاری ماشین‌آلات بارگیری با تعمیرات به‌موقع بیش از 85 درصد و باربری بالای 90 درصد برگ سبزی در تاریخ آریاناران بوده است.

خوشبین در ادامه به مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در سه‌ماهه اول سال 99 اشاره کرد و گفت: نظر به نام‌گذاری سال 99 به‌عنوان سال جهش تولید، شرکت آریاناران خود را ملزم می‌داند که با وجود همه کمبودهای قطعات، مواد و تحریم‌ها و مستهلک شدن تجهیزات با حفظ ناوگان فعلی، افزایش تولیدی حدود 5 درصدی را رکورد بزند.

به گفته مدیرعامل شرکت آریاناران همچنین در سه‌ماهه نخست سال جاری ناوگان بارگیری با افزایش دو دستگاه شاول با حجم بارگیری حدوداً 15 مترمکعبی تجهیز و ترمیم شد و در آینده نزدیک دو دستگاه حفاری و دو دستگاه راه‌سازی (بولدوزر) نیز با هدف ارتقای ناوگان معدنی، به ناوگان اضافه خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی جهت جلوگیری از کاهش تولید با توجه به دستورالعمل‌های اعلامی از طرف کارفرما و شرایط سخت شیوع بیماری کرونا گفت: بحث حفظ و حراست از منابع انسانی که ارزشمندترین منابع شرکت هستند را در این ایام با اجرای دقیق و به‌موقع پروتکل‌های اعلامی از طرف کمیته پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس انجام دادیم و مانع از کاهش تولید شدیم.

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی آریاناران با اشاره به نصب سیستم اطفاء و اعلام حریق روی تجهیزات بارگیری و باربری و سایر تجهیزات ادامه داد: تغییر سیستم سوخت‌رسانی از برقی به مکانیکی در دستگاه‌های بارگیری بیل‌های مکانیکی PC800 که از مصرف سوزن انژکتور و چدنی اگزوز جلوگیری می‌کند و به‌عنوان یک طرح فنی در شرکت ثبت خواهد گردید از دیگر برنامه‌های شرکت است که در حال پیگیری و اجرا است.

وی در پایان افزود: در آخر از زحمات پرسنل خدوم و تلاشگر شرکت صنعتی و معدنی آریاناران سرچشمه که به‌رغم همه فراز و نشیب‌ها و مشکلات شیوع کرونا، همدلی و همراهی نمودند و تولید را رأس همه امور قرار دادند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۵
کد مطلب: 52197
 
مرجع : مس پرس