گروه صنایع معدنی فولاد
 
رشد سنگین قیمت سهام فولادساز اصفهانی؛
درآمدهای عملیاتی ۳۲درصد کوره‌های "فولاد" را گرم کرد
گروه صنایع معدنی >فولاد - درآمد‌های عملیاتی این شرکت با ۳۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بیش از ۱۲۶ هزار و ۶۸۵ میلیارد ریال رسیده که سود خالص شرکت نیز به ۳۹ هزار و ۱۰۹ میلیارد ریال رسیده است.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد مبارکه در دروه ۳ماهه نخست سال جاری عملکرد خود را روانه بازارسرمایه کرده و علیرغم رشد نرخ فروش محصولات خود صرفا با ۴ درصد رشد سودآوری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.


سود محقق شده هر سهم این شرکت در دوره سه ماهه ۱۸۷ ریال بوده و این در حالی است که قیمت سهام شرکت در یک سال اخیر رشد بسیار سنگینی را تجربه کرده و قیمت فعلی سهام شرکت به ۲۳.۲۷۰ ریال رسیده و برخی کارشناسان صحبت از عدم رسیدن قیمت سهام این شرکت به ارزش‌های ذاتی خود را اظهار می‌دارند.

درآمد‌های عملیاتی این شرکت با ۳۲ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بیش از ۱۲۶ هزار و ۶۸۵ میلیارد ریال رسیده که سود خالص شرکت نیز به ۳۹ هزار و ۱۰۹ میلیارد ریال رسیده است.

مقادیر فروش شرکت در این دوره زمانی به ۲ میلیون و ۲۲ هزار تن رسیده و پیش بینی شده که در دوره ۹ ماهه باقیمانده فروش ۵ میلیون و ۷۳۰ هزار تنی را محقق کند.

نرخ متوسط فروش هر تن ورق گرم ۵۷ میلیون ریال و نرخ فروش ورق سرد نیز ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به ازای هر تن بوده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۲
کد مطلب: 52008
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز