گروه معادن سنگ آهن
 
در بازدید مدیر عامل گهرزمین از پروژه احداث خط 3 کنسانتره عنوان شد:
پروژه خط ۳ کنسانتره گهر زمین در آبان ماه امسال به تولید می‌رسد
گروه معادن >سنگ آهن - مدیرعامل شرکت گهرزمین روز پنجشنبه ۱۹ تیرماه ۹۹ از پروژه خط 3 کنسانتره بازدید کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این بازدید ، ابتدا نجف آبادی مدیر پروژه گهرزمین گزارشی از روند اجرای کار و جبهه کاری های فعال پروژه، اصلاحات و اقدامات بهبودی نسبت به خطوط 1و 2 کنسانتره و ... ارائه داد و افزود: این پروژه با پیشرفت فیزیکی 82.9 درصدی همراه است که در آبانماه امسال به مرحله تولید می رسد.

همچنین در این بازدید گزارش شفاهی از مشکلات پیش رو و عواملی از جمله آزادسازی تجهیزات خارجی از گمرک، تامین لوله های ترلکس، تامین آب و برق خط 3 کنسانتره ( جهت راه اندازی و راهبری خط تولید) و... که باعث افزایش بیش از پیش سرعت پیشرفت اجرای پروژه می شود ارائه شد که با دستور مدیرعامل شرکت مقرر شد این مشکلات رفع شود و در اسرع وقت با همکاری دیگر بخش های مرتبط شرکت در اولویت کاری قرار گیرد.

در ادامه این بازدید که از بخش های گندله سازی خام ، کوره و.... انجام شد، حسن امین زاده مدیر پروژه گندله سازی ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه عنوان کرد: با وجود مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کووید 19، بزودی کارخانه 5 میلیون تنی گندله سازی راه اندازی و به بهره برداری خواهد رسید همچنین بخش تولید گندله خام در ماه جاری راه اندازی می شود.

در ادامه این بازدید جلسه ای با حضور آقایان نجف آبادی مدیر پروژه، پناهی مدیر امور معدن، امین زاده مدیر پروژه گندله سازی، اسفندیارپور مدیر فرآوری و همچنین اسدی مشاور بهره برداری گهرزمین برگزار و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

1- پیگیری افزایش دیماند برق مورد نیاز مجتمع از مراجع ذیربط استان

2- با توجه به اهمیت راه اندازی تابلوهای CKD و عدم حضورسوپروایزرهای آن تا کنون، مقررشد مدیر پروژه گندله سازی در اسرع وقت پیگیری های لازم را در دستور کار قرار دهد.

3- تامین 1000 تن کنسانتره با عددبلین مناسب برای تولید گندله خام در فاز اول راه اندازی کارخانه گندله سازی

4- تامین 100 هزارتن کنسانتره مناسب برای راه اندازی یکپارچه کارخانه گندله سازی و تولید گندله

5- بکارگیری نیروهای گزینش شده برای راه اندازی و راهبری کارخانه گندله سازی و آموزش آنها

6- راه اندازی بخش افزایش بلین خطوط کنسانتره و تامین خوراک مناسب کارخانه گندله سازی

7- انجام اصلاحات و اقدامات لازم جهت تولید کنسانتره با رطوبت کمتر از 8% و همچنین تعجیل در ساخت Belt Feeder جهت اختلاط کنسانتره خشک با کنسانتره خروجی از Belt Filter بمنظور کاهش رطوبت خوراک ورودی به بخش افزایش بلین ودر نتیجه افزایش سطح ویژه ( عدد بلین) محصول نهایی.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۴
کد مطلب: 51790
 
مرجع : شرکت سنگ آهن گهرزمین