گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها
 
تجلیل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در چهارمین جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌ های روابط‌عمومی
گروه صنایع معدنی >سایر حوزه ها - در چهارمین جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌ های روابط‌عمومی در مرکز همایش های بین المللی سازمان مدیریت صنعتی کشور از از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان تحلیل شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در چهارمین جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌ های روابط‌عمومی در مرکز همایش های بین المللی سازمان مدیریت صنعتی کشور از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان تحلیل شد.

همزمان با برگزاری چهارمین جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی، با موضوع روابط عمومی شرایط اضطراری، ارتباطات انسانی و مسئولیت اجتماعی در شرایط کرونا از روابط‌عمومی‌های برتر در حوزه مقابله با کرونا با اعطای نشان روابط‌عمومی و جایزه مسئولیت اجتماعی تجلیل بعمل آمد.

در این رخداد سید سعیدرضا عاملی دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی و کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط‌عمومی وزارت بهداشت در خصوص "روابط‌عمومی شرایط اضطراری: ارتباطات انسانی و مسئولیت اجتماعی در شرایط کرونا" و "چالش‌ها و فرصت‌های اطلاع‌رسانی در حوزه کرونا" سخنرانی کردند.

پس از بررسی گزارش ها و مستندات ارسال شده به دبیر خانه جشنواره و بحث و بررسی در کمیته های تخصصی در این جشنواره ملی، از روابط عمومی های برتر تجلیل شد.

در این مراسم از مسعود میرمحمدی مدیر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان به پاس اقدامات مناسب در حوزه مسئولیت های اجتماعی و مقابله با بیماری کرونا مورد تجلیل قرار گرفت و نشان روابط‌عمومی و جایزه مسئولیت اجتماعی نیز به مدیریت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت اعطا گردید.

در بین شرکت های استان کرمان از روابط عمومی های شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان تجلیل شد.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت این موفقیت را به همه همکاران پرتلاش، به خصوص مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر عباسلو تبریک گفته و از همه حمایت های ایشان کمال تشکر را دارد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰
کد مطلب: 51672
 
مرجع : معدن نیوز