گروه معادن سنگ آهن
 
بازدید مجمع نمایندگان استان از آسایشگاه گهرزمین
گروه معادن >سنگ آهن - علی اکبر پوریانی مدیر عامل گهرزمین در بازدید مجمع نمایندگان استان: ان شاءالله با اتحاد و همدلی همگی بخصوص نمایندگان استان، بتوانیم در ابتدا مشکلات ایثارگران استان کرمان و سپس ایثارگران لشکر ثارالله( سیستان و بلوچستان و هرمزگان) را حل نماییم.
 
به گزارش ماین نیوز، صبح روز پنجشنبه مورخ ه تیرماه ۹۹ رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان به همراه علی اکبر پوریانی مدیرعامل شرکت گهرزمین، یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان، دادخدا سالاری دادستان کرمان، احمد گروهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین از آسایشگاه جانبازان این شرکت که به نام بچه های حاج قاسم نامگذاری شده است بازدید و با جانبازان قطع نخاعی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار علی اکبر پوریانی مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تشکر از حضور مقامات قضایی استان در این جلسه عنوان کرد: افتخار ما این است که مقامات قضایی استان بخصوص موحد رئیس کل دادگستری استان و دادخدا سالاری دادستان از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند که دادخداسالاری از دوستان و یاران نزدیک سردار دلها بودند و ما بچه های حاج قاسم احترام خاصی برای این عزیزان قائل هستیم. امید است بتوانیم مکتب این شهید بزرگوار را نهادینه کنیم.

وی از مجمع نمایندگان استان خواست همانطور که سردار سلیمانی به استان کرمان و ایثارگران این استان عنایت و توجه ویژه ای داشتند ضروریست این مجمع پیگیری های لازم را نسبت به تشکیل مکتب حاج قاسم با محوریت استان کرمان انجام دهد و در تبلیغ سیره و منش ایشان تلاش نماید.

پوریانی ضمن تشکر از مدیریت خوب و شایسته سیف الدینی برادر شهیدان( محمدحسن، محمدحسین و محمدعباس سیف الدینی) که مسئولیت آسایشگاه را بعهده دارد افزود: با توجه به اینکه ایشان از خانواده معظم شهدا هستند در خدمت رسانی به جانبازان و تجهیز آسایشگاه تلاش زیادی کرده اند.

ایشان یادآور شد این آسایشگاه با همت و تلاش همگی ساخته شده است و درصدد هستیم که این مجموعه را توسعه دهیم.

مدیرعامل گهرزمین همچنین گفت: در استان کرمان ۴۵ جانباز قطع نخاعی نیازمند ویلچر وجود دارد که طبق دستور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مقرر شد تعداد ۲۵ ویلچر موتوردار توسط شرکت گهرزمین و ۲۰ ویلچر دیگر نیز توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خریداری شود که ۱۰ عدد دیروز تحویل جانبازان شد و مقدمات خرید مابقی آنها نیز انجام شده که به زودی تحویل این عزیزان و قهرمانان خواهد شد.

پوریانی ادامه داد: در واقع، استان کرمان دارای پتانسیل های خوبی هست و ما می توانیم با استفاده از ظرفیت های استان کرمان و همچنین وحدت ملی شاهد تحولات بسیار خوبی در سطح این استان باشیم و حتی از کمیته امداد امام خمینی(ره) بی نیاز شویم.

از حمایت های همیشگی و دلسوزانه حسن پور و پیگیری های بی شائبه و بی بدیل پور ابراهیمی بواسطه اینکه بیشترین نقش را در ساخت این آسایشگاه داشتند تقدیر و تشکر می کنم.

همچنین امیدواریم هرچه زودتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور بهبودی یابند و سلامتی کامل را بدست آورند. ان شاءالله با اتحاد و همدلی همگی بخصوص نمایندگان استان، بتوانیم در ابتدا مشکلات ایثارگران استان کرمان و سپس ایثارگران لشکر ثارالله( سیستان و بلوچستان و هرمزگان) را حل نماییم.

شهباز حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد سلیمانی و همچنین تقدیر و تشکر از این اقدام قابل تحسین شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: اگر تمام مسئولین استان دیدگاه و روحیه پوریانی را داشتند خیلی از مشکلات حل و فصل می شد.

حسن پور اظهار داشت: اگر می خواهیم مشکلات خانواده معزز شهداء و ایثارگران و مردم انقلابی حل شود باید از ظرفیت های استان به خوبی استفاده شود.

محمدرضا پورابراهیمی دیگر عضو مجمع نمایندگان استان خاطر نشان کرد: ساخت آسایشگاه جانبازان توسط شرکت سنگ آهن گهرزمین بسیار پسندیده است و ان شاء الله در تلاش هستیم مابقی مشکلات این عزیزان حل و فصل شود.

وی گفت جا دارد از پوریانی که خود از جانبازان و فرماندهان دوران دفاع مقدس هستند بواسطه این کار ارزنده تقدیر و تشکر ویژه را داشته باشیم و امید است این اتحاد و همدلی در استان افزایش یابد.

در ادامه، یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه دستگاه قضا حامی خانواده معزز شهدا و ایثارگران است عنوان کرد: امیدواریم با همت همه و حمایت دستگاه قضا، مشکلات این عزیزان حل شود.

احمد گروهی مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان نیز ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه افزود: رفتار ایثارگران که خود را خالصانه تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند در راستای ترویج فرهنگ ایثارگری است. وی خاطرنشان کرد امیدواریم با تلاش و کوشش، معضل بیکاری خانواده های این عزیزان حل شود.

در ادامه این جلسه چند تن از جانبازان دوران دفاع مقدس مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.
شایان ذکر است در پایان جلسه، به پیشنهاد جانبازان، این آسایشگاه، به نام آسایشگاه بچه های حاج قاسم نامگذاری شد.

تاریخ انتشار : شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب: 51362
 
مرجع : شرکت سنگ آهن گهرزمین