گروه معادن سنگ آهن
 
بازديد هيات بررسي مشاغل سخت و زيان آور از شركت سنگ آهن گهرزمين
گروه معادن >سنگ آهن - هيات بررسي مشاغل سخت و زيان آور كه متشكل از مدير روابط كار اداره كل تعاون،كار و رفاه اجتماعي و رئيس كميته بررسي مشاغل سخت و زيان آور استان کرمان و هيات همراه بود از قسمتهای مختلف سايت شركت سنگ آهن گهرزمين بازديد و با مسئولان اين شركت جلسه اي در خصوص وضعيت شركت برگزار كردند. همچنین نمايندگان اداره كار و سازمان تامين اجتماعي نيز در اين جلسه حضور داشتند.
بازديد هيات بررسي مشاغل سخت و زيان آور از شركت سنگ آهن گهرزمين
 
به گزارش ماین نیوز، در ابتداي جلسه، حسين دلاوريان معاون اداري و پشتيباني شركت گهرزمین ضمن خيرمقدم به حاضران و نمايندگان ادارات و سازمانهاي حاضر در جلسه گزارشي از وضعيت بهداشت محيط و بهداشت نيروي انساني شركت ارائه نمود.

دلاوريان خاطرنشان كرد يكي از اصلي ترين دغدغه هاي مديران شركت گهرزمين همواره توجه به بحث سلامت نيروي انساني و بهداشت محيط است و در اين راستا با بهره گيري از واحد HSEE حرفه اي و كارشناسان مجرب پياده سازي استاندارهاي لازم را در دستور كار قرار داده است.

معاون اداري و پشتيباني شركت گهرزمين افزود: ما با ايجاد ٨٠ هكتار فضاي سبز، درختكاري ١٠ هكتار رمپ باطله برداري و ايجاد طرح هاي توسعه با نگاه خاص به بحث ايمني و بهداشت محيط به دستاوردهايي نائل آمده ايم كه شركت گهرزمين را در سطح كشور مطرح ساخته است. مديريت شركت اين رويكرد و سياست را ادامه خواهد داد و توجه به سلامت پرسنل و حفظ محيط زيست همواره از اولويت هاي ما خواهد بود.

در ادامه، مهندس سید شجاع الدین گلسرخي مدير HSEE شركت گهر زمين از حضور نمايندگان ادارات استان و شهرستان تقدير كرد و تاكيد كرد ما در شركت گهرزمين نظارت هميشگي بر امور مربوط به HSE را داريم و زيرساخت هاي لازم براي دريافت استانداردهاي اين حوزه را در دستور كار قرار دادیم.

مدير HSEE شركت گهرزمين در ادامه افزود برنامه اي در دست داريم تا با تشكيل كميته اي، کارکنان و محيط كار به طور خاص مورد پايش و ارزيابي قرار گيرند و پرسنلي كه دچار مشكلاتي در محل كار هستند تا حد امكان به بخش هايي منتقل شوند كه سلامت آنها را تضمين كند.

اين مهم راندمان كار را بالا مي برد و سلامت و رضايت كاركنان را بيش از پيش در پي خواهد داشت. وي تاكيد كرد براي شركت هايي كه ذات كار، حادثه خيز است اينكه مسیر رويداد حوادث بر اساس آمار، روندي نزولي است بسيار حائز اهميت است كه نشان از عملكرد مثبت واحدهاي مربوطه در شركت گهرزمين را دارد.

مهندس امیرحسین ناظري مدير توسعه نيروي انساني شركت گهرزمين با ارائه آمار و ارقام مربوط به كاركنان این شركت عنوان كرد: سياست ما ايجاد فضاي مناسب و امنِ كاري است و اين سياست توجه به سلامت كاركنان شركت، همواره برايمان در اولويت بوده است. مديريت شركت گهرزمين نيروي انساني خود را ارزشمندترين دارايي شركت مي داند و سياست هاي شركت در همين راستا تعريف مي شود.

در ادامه جلسه، خانم آبشاهي مدير روابط كار اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رئيس كميته بررسي مشاغل سخت و زيان آور استان به نمايندگي از ميهمانان حاضر در جلسه، اقدامات انجام شده در شركت گهرزمين را ستود و خاطرنشان كرد اين هيات با بررسي هايي كه انجام خواهد داد احراز شرايط بازنشستگي مشاغل سخت را براي كاركنان اين شركت مورد ارزيابي قرار مي دهد. آبشاهي اضافه كرد وظيفه و هدف ما تلاش براي احقاق حقوق كاركنان است. از مديران شركت ها هم، همواره خواسته ايم بهبود و ارتقاء شرايط محيط كار را از وظايف دائمي خود بدانند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: 51309
 
مرجع : شرکت سنگ آهن گهرزمین