گروه صنایع معدنی سیمان
 
آیا سیمان گران می‌شود؟
گروه صنایع معدنی >سیمان - رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: سیمان با توجه به اینکه در اولویت سوم قیمت گذاری قرار دارد تولیدکنندگان می‌توانند برای این کالا قیمت‌گذاری کنند اما باید براساس ضوابط و قوانین هیئت تعیین و تثبیت قیمت باشد.
 
به گزارش ماین نیوز، عباس تابش اظهار داشت: در بحث قیمت‌گذاری‌ کالاها و اجناس سیمان در اولویت سوم قرار دارد و سیمان کالایی رقابتی محسوب می‌شود.

وی افزود: طبق هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم با مستندات و مدارک انجمن سیمان کشور مبنی بر بررسی مجدد قیمت سیمان انجام است.

تابش تصریح کرد: در حال حاضر تغییری در بحث سیمان نداریم اما اسناد و مدارک ارائه شده از سوی انجمن سیمان در دست بررسی قرار دارد که قیمت سیمان هفته آینده اعلام می‌شود.

رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: سیمان با توجه به اینکه در اولویت سوم قیمت گذاری قرار دارد تولیدکنندگان می‌توانند برای این کالا قیمت‌گذاری کنند اما باید براساس ضوابط و قوانین هیات تعیین و تثبیت قیمت باشد.

وی اظهار کرد: همچنین در خصوص احتکار سیمان و سایر کالاها و اجناس به ویژه لوازم خانگی و خودرو نیز از مردم خواستاریم ما را با سامانه 124 یاری کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۵
کد مطلب: 51301
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم