گروه معادن مس
 
ادامه روند افزایشی نرخ کاتد ملی مس در بورس کالا؛
افزایش بیش از ۲۴ درصدی نرخ در یک ماه گذشته
گروه معادن >مس - نرخ فروش هر تن از این محصول با بیش از ۶ درصد رشد نسبت به هفته گذشته به بیش از ۹۰۳ میلیون ریال رسید تا به این ترتیب تنها یک ماه گذشته شاهد رشد بیش از ۲۴ درصدی نرخ کاتد این شرکت باشیم.
 
به گزارش ماین نیوز، بر اساس معاملات صورت گرفته در بورس کالا، شرکت صنایع ملی مس ایران در هفته منتهی به ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۹ موفق به فروش ۴ هزار و ۳۰۵ میلیارد ریال انواع محصولات شده است.

در هفته گذشته شاهد معامله ۴.۰۰۰ تن مس کاتد بودیم. نرخ فروش هر تن از این محصول با بیش از ۶ درصد رشد نسبت به هفته گذشته به بیش از ۹۰۳ میلیون ریال رسید تا به این ترتیب تنها یک ماه گذشته شاهد رشد بیش از ۲۴ درصدی نرخ کاتد این شرکت باشیم.

در جدول زیر آمار معاملات کاتد مس شرکت ملی صنایع مس ایران ارائه شده است:


همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ فروش کاتد مس این شرکت طی سه ماه اخیر ارائه شده و همان گونه که در نمودار نیز قابل مشاهده است پس از یک افت قابل توجه در نرخ‌ها در فروردین ماه به تدریج شاهد برگشت قیمت‌ها در اردیبهشت ماه هستیم و بالاترین نرخ در سال جاری در هفته گذشته ثبت شده است.


همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا طی سه ماه اخیر ارائه شده است. جمع کل ارزش معاملات این شرکت از ابتدای سال تا پایان هفته گذشته به ۳۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال رسید.

تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۸
کد مطلب: 51264
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز