سه بهره‌برداری مهم فولاد مبارکه تا پایان سال ۹۹

فولاد مبارکه اصفهان , 26 خرداد 1399 ساعت 19:06

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در حاشیه این مراسم در مصاحبه با خبرنگار فولاد گفت: یکایک کارکنان شرکت در دریافت این جایزه سهیم هستند و من به سهم خود از تلاش همه همکارانم تشکر میکنم.


به گزارش ماین نیوز، به یقین دریافت این جایزه با سطح امتیازی که فولادمبارکه کسب کرده و نیز جایزه های مشابه خارجی که پیش از این دریافت کرده، آسان نبوده و نیست.

تلاش جمعی کارکنان فولادمبارکه، بر اساس دستورالعملها و کنترلهایی که وجود دارد، ارزیابان را به این نتیجه رساند که فولادمبارکه صلاحیت دریافت تندیس زرین را دارد و نتیجه آن، تعالیِ قابل لمس در فولاد مبارکه است.

در واقع این موضوع افزایش ضریب بهره وری، افزایش سودآوری، قدرت و استحکام سهام فولادمبارکه در سازمان بورس و رسیدن به اهداف و چشم اندازهای بهتر را برای ما به ارمغان دارد.

امسال نیز در راستای دستیابی به اهداف سال #جهش_تولید پروژه های بزرگی را برای افتتاح داریم.

اضافه نمودن واحد ۸۰۰ هزارتنی تولید فولاد خام گروه فولادمبارکه یکی از آنهاست که تولید گروه را از ۱۰.۲ میلیون تن فولاد به ۱۱میلیون تن می رساند که این واحد در استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

همچنین میتوان به واحد ۵ میلیون تنی کنسانتره سنگان که هفته پیش فاز اول آن افتتاح شد اشاره کرد که در ۶۰ روز آینده فاز دوم آن به بهره برداری می رسد.

یک واحد ۱۵هزارتنی الکترود گرافیتی هم در اردکان یزد داریم که آن را هم در نیمه دوم سال به بهره برداری می رسانیم‌.

البته در کنار همه طرح های توسعه ای که در گروه در دست اجرا داریم، تعدادی پروژه افزایش ظرفیت برای شرکا فولادمبارکه نیز تعریف شده که مهم ترین آن تکمیل طرح شهید خرازی یا ابر پروژه نورد گرم ۲ با ظرفیت ۴.۵میلیون تن است‌.


کد مطلب: 51190

آدرس مطلب: http://www.minews.ir/fa/doc/news/51190/سه-بهره-برداری-مهم-فولاد-مبارکه-پایان-سال-۹۹

ماین نیوز
  http://www.minews.ir