گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
کارگران نگران واگذاری بدون قید و شرط هپکو به ایمیدرو
حسابرسی ویژه چه شد؟
گروه تجهيزات و ماشين آلات - عضو شورای اسلامی کار شرکت هپکو گفت: واگذاری بدون قید و شرط هپکو به ایمیدرو راه‌اندازی تولید و امنیت شغلی کارگران را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.
 
به گزارش ماین نیوز، ابوالفضل رنجبر اظهار کرد: واگذاری بدون قید و شرط هپکو به ایمیدرو موجی از نگرانی در مورد آینده این شرکت را در بین کارگرانی که سال‌ها برای این صنعت خون دل خوردند، رقم زده است چرا که این نوع واگذاری هیچ تعهدی برای ایمیدرو ایجاد نمی‌کند.

وی افزود: یکی از خواسته‌های اصلی کارگران که همواره بر آن پافشاری دارند، حسابرسی ویژه از شرکت است که از این طریق اموال به یغما رفته به شرکت بازگردانده شده و رونق از سر گرفته شود.

وی تصریح کرد: در این واگذاری بدون هیچ قید و شرط چه کسی امنیت شغلی کارگران را تضمین می‌کند؟ چه تضمینی وجود دارد که ایمیدرو فروش اموال و دارایی‌های هپکو را در سر نپروراند و سیاست تعدیل نیرو را در پیش نگیرد.

خواهش داریم به مسئله حسابرسی ویژه از هپکو ورود کنید

عضو شورای اسلامی کار شرکت هپکو عدم تعدیل نیرو، جذب نیروهای جدید به جای نیروهای بازنشسته، عدم فروش دارایی‌ها و اموال هپکو را خواسته اصلی کارگران از شرکت ایمیدرو برشمرد و ادامه داد: برای چندین بار از مسوولان سازمان بازرسی و قوه‌قضاییه خواهش داریم به مسئله حسابرسی ویژه از هپکو ورود کنند و یک بار برای همیشه این شرکت را نجات دهند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب: 51019
 
مرجع : خبرگزاری فارس