گروه صنایع معدنی سیمان
 
تولید آزمایشی سیمان در کارخانه سیمان خمسه زنجان آغاز شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - کارخانه سیمان خمسه زنجان پس از آنکه در سال 86 عملیات اجرایی آن آغاز شد و قرار بود طی 31 ماه به بهره برداری برسد این روزها پس از یک مدت طولانی وقفه تولید آزمایشی خود را آغاز کرده است.
به گزارش ماين نيوز، پس از وقفه سه ساله از موعد زمان بهره برداری کارخانه سیمان خمسه تولید آزمایشی سیمان در این کارخانه آغاز شده تا صنعتی دیگر در استان زنجان و در منطقه محوم ایجرو.د برپا شود.

رئیس خانه صنعت و معدن استان زنجان از آغاز تولید آزمایشی سیمان در این کارخانه خبر داد و گفت: خوشبختانه با رفع مشکلات امروز شاهد تولید آزمایشی سیمان در این شرکت هستیم.

سید سجاد نباتچیان افزود: در حال حاضر کوره کارخانه سیمان خمسه زنجان در حال فعالیت است وسیمان در انبارها و سیلوها انبار می شود و هفته جاری نیز بحث وارد کردن سیمان در سیلوها خواهد بود.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم کلیه مسائل راه اندازی کامل کارخانه سیمان پخمسه تا پایان سال جاری صورت گرفته و سال آینده شاهد راه اندزی رسمی این کارخانه با حضور مسئولین کشوری و استانی خواهیم بود.

نباتچیان با بیان اینکه با بهره برداری از کارخانه سیمان خمسه زنجان روزانه سه هزار و 400 تن سیمان تولید خواهد شد افزود: سیمان خمسه زنجان انواع سیمان تیپ یک، دو و پنج تولید می شود.

رئیس خانه صنعت و معدن استان زنجان اشتغالزایی کارخانه سیمان خمسه را 260 نفر به صورت مستقیم عنوان کرد و افزود: اشتغالزایی کارخانه های سیمان را به صورت معیار 10 هزار نفر است که کارخانه سیمان خمسه نیز در این روند قرار دارد.

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۷
کد مطلب: 5098
 
۳ نظر
مرجع : خبرگزاری مهر
 


حمید اصفهانیان
خدا ازت نگذره اقای نباتچیان بدبخت کردی سهامداران زنجانی رو (131)
۱۳۹۳-۰۱-۲۱ ۱۲:۲۲:۰۸
 
mehdi babamoradi
mamnonam az zahemateton! (584)
United States
۱۳۹۳-۰۴-۱۳ ۰۱:۰۵:۱۴
 
÷سمواتی
امیدوارم هرچه زودتر کارخانه سیمان خمسه برای جوانان زنجانی اشتغال ایجاد کند09196997141 (598)
۱۳۹۳-۰۴-۲۶ ۱۰:۴۶:۴۹