گروه صنایع معدنی فولاد
 
احداث مجتمع فولاد هندیجان با سرمایه گذاری بخش خصوصی
گروه صنایع معدنی >فولاد - استاندار خوزستان گفت: مجتمع ۱۵۰ هزار تنی ریخته گری و نورد فولاد هندیجان با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث و به بهره برداری خواهد رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و نماینده عالی دولت در استان گفت: مجتمع ۱۵۰ هزار تنی ریخته گری و نورد فولاد هندیجان با سرمایه گذاری بخش خصوصی در احداث است و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

او افزود: بحمدالله فرماندار هندیجان پیگیری‌های لازم را انجام داده دو جلسه‌ای برای سایر مسائل مربوط به احداث این مجتمع برگزار شد و با توجه به اینکه اولین پروژه با سرمایه گذار صنعتی در هندیجان محسوب می‌شود، ضمن اینکه سیاست‌های کلی دولت و نظام بر این است که صنایع آب بر در نزدیکی سواحل راه اندازی شوند.

شریعتی با بیان اینکه ارزش افزوده بیشتری برای منطقه و اقتصاد کشور دارد و هزینه‌های بالاسری آن برای صادرات نیز کاهش می‌یابد، اظهار داشت: امیدواریم با کمک پروردگار متعال این پروژه عظیم را اجرا و به بهره برداری برسانیم تا اشتغال پایدار در این شهرستان رونق گیرد و مقدمه‌ای برای صنعتی شدن سواحل طبق برنامه دولت و سیاست‌های نظام از اروند تا موکراین که مورد تایید مقام معظم رهبری هم است، شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب: 50952
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان