گروه صنایع معدنی فولاد
 
شرکت فولاد مبارکه سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور
گروه صنایع معدنی >فولاد - عضو هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه در پایان بازدید از خطوط تولید با اعلان این خبر اظهار کرد: امروز که از برخی خطوط شرکت بازدید داشته و شاهد فعالیت‌های کارکنان تلاشگر شرکت بودم باید اعتراف کنم، خوشبختانه شرکت فولاد مبارکه به عنوان سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور، سال ۹۹ را که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده با رکوردهای پیاپی آغاز کرد و نوید روزهای خوبی را برای ذینفعان به همراه داشته است.
 
به گزارش ماین نیوز،‌ محمد زارع پور اشکذری عنوان کرد: فولاد مبارکه دارای زنجیره کامل تولید است و ان شاءالله روز به روز عملکرد بهتری خواهد داشت و به برنامه بلند مدت افق۱۴۰۴ دست خواهد یافت.

وی افزود: یکی از مباحث مهم مطرح شده در هیات مدیره پروژه نورد گرم ۲ بود که با اجرایی شدن آن قطع به یقین ارزش بازار سرمایه فولاد مبارکه و زنجیره ارزش گروه فولاد مبارکه بهتر از گذشته خواهد شد و در بحث اشتغال، ارزش بازار ، زنجیره تامین و نیز زنجیره ارزش اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی اظهار کرد: بنده به نمایندگی از هیات مدیره، از تمامی کارگران، کارکنان و مدیران شرکت فولادمبارکه تشکر و قدردانی می کنم، ان شاءالله با تلاش‌هایی که در حال انجام است سهام شرکت ارزشمندتر شده و کلیه سهامداران، ذینفعان و پرسنل شرکت از آن منتفع می شوند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب: 50951