گروه صنایع معدنی فولاد
 
در سال جهش تولید؛
دستیابی به افزایش تولید ماهانه ۱۰ هزار تنی در واحد قلع اندود نورد سرد
گروه صنایع معدنی >فولاد - تولید ماهانه در واحد قلع اندود نورد سرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان ، به 10 هزارو 242 تن افزایش یافت.
 
به گزارش ماین نیوز، رییس خطوط قلع اندود و برش ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه گفت: در سال جهش تولید، برای دستیابی به سیاست های کلی شرکت مبنی بر تولید حداکثری محصولات، به همت کارکنان سخت کوش ناحیه نورد سرد به ویژه واحد قلع اندود رکورد جدیدی در تناژ تولید ماهانه محصولات قلع اندود محقق شد.

مصطفی ناجی افزود: براین اساس در اردیبهشت امسال کارکنان سخت کوش واحد قلع اندود موفق شدند، پس از 10 سال با عبور از 10 هزار و 242 تن رکورد جدیدی را در تولید ماهانه این محصول ثبت کنند و رکورد قبلی خود به میزان 10 هزار و 221 تن که در آبان 88 کسب شده بود پشت سربگذارند.

وی گفت: همچنین در مدت مشابه کارکنان پر تلاش خط برش یک ورق قلع اندود فولاد مبارکه هم موفق شدند پس از پنج سال باعبور از رقم چهار هزارو 838 تن رکورد جدیدی را در تولید ماهانه این محصول ثبت کنند و رکورد قبلی چهار هزار و 833 تن را که در فروردین سال 1395 کسب شده بود پشت سربگذارند درحالیکه با تمرکز بر کیفیت محصول، شاخص بازده کیفی محصول نیز با بهبود مناسبت به عدد 86 و 28 صدم رسیده است.

رییس خطوط قلع اندود و برش ناحیه سرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: با توجه به نیاز بازار و ضرورت پاسخگویی به تقاضای مشتریان و براساس سیاست های کلی شرکت مبنی بر تولید محصولات خاص و با ارزش افزوده بالاتر در سال های اخیر ، سبد محصولات قلع اندود این شرکت دارای تنوع بیشتر شده و به سمت ورق با ضخامت کمتر واستحکام بیشتر سوق داده شده و دستیابی به تناژهای بالا را سخت کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۶
کد مطلب: 50819
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما