گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
مقام مسئول در ایمیدرو؛
وزارت راه، خرید ماشین آلات راهسازی از هپکو را آغاز کرد
گروه تجهيزات و ماشين آلات - مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایمیدرو، از سفارش وزارت راه و شهرسازی برای تولید ماشین آلات راهسازی به هپکو خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، امیر صباغ شب گذشته (۳ خرداد) در ارتباط تصویری با بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما گفت: کمیته فنی در ریشه یابی مشکلات شرکت هپکو را تشکیل دادیم و ریشه این مشکلات شناسایی شده است.

وی ادامه داد: قرار شد واردات ماشین آلات دست دوم مشابه تولید هپکو، کلاً ممنوع شود تا بتوانیم از این طریق، بازار داخل را برای تولیدکننده‌های داخلی باز کنیم.

صباغ با اشاره به سفارش‌های مختلف تولید برای شرکت هپکو، گفت: یک نوع سفارش برای شهرداری‌هاست که از طریق وزارت کشور انجام می‌شود.

وی افزود: همچنین سفارش وزارت راه برای ماشین آلات راه سازی است که بر اساس مصوبه آذر ماه دفتر معاون اول ریاست جمهوری انجام شده و وزارت کشور و وزارت راه و شهرسازی آن را تأیید کرده است.

صباغ ادامه داد: سفارش سوم مربوط به خود ایمیدرو و حوزه معدن است که از طریق معادن بزرگ کشور زیر نظر ایمیدرو انجام می‌شود.

مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری ایمیدرو (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) گفت: شرکت هپکو بخش مهندسی و ساخت تجهیزات هم دارد که اجرای بخشی از طرح‌های توسعه‌ای کشور را می‌توانیم به این شرکت واگذار کنیم تا به بازیابی این شرکت کمک کنیم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۶
کد مطلب: 50812
 
مرجع : خبرگزاری مهر