گروه صنایع معدنی فولاد
 
تحقق یک وعده و یک آرزو؛
جوانان اردکانی به جمع فولادسازان کشور پیوستند
گروه صنایع معدنی >فولاد - تیم ۵ نفره جوانان متخصص اردکانیِ شاغل در مجتمع گندله سازی اردکان توانست بعد از ۱۰ روز کار شبانه‌روزی، کارخانه گندله سازی سناباد سنگان را که توسط پیمانکار چینی بدون ارائه نقشه به حال خود رها کرده بود، راه‎اندازی و به صورت تمام ظرفیت تحویل کارفرما دهد.
 
به گزارش ماین نیوز، شهرستان اردکان در سال‌های اخیر بعنوان یکی از قطب های اقتصادی و صنعتی منطقه به ویژه در زمینه صنایع معدنی و فولادی مطرح شده است به طوری که جوانان زیادی در این بخش مشغول به فعالیت شده‌اند.

از سالهای گذشته مسئولان این شهرستان به ویژه دکتر «محمدرضا تابش» نماینده وقت مردم اردکان، نوید روزی را می‌دادند که جوانان بااستعداد اردکانی، با کسب تجربه و دانش لازم در صنعت اردکان، خودشان طرح‌های بزرگ صنعتی و فولادی را ایجاد و مورد بهره برداری قرار دهند و امروز شاهد تحقق این وعده و آرزو هستیم‌.

در همین راستا نیز روز گذشته یک تیم ۵ نفره از جوانان متخصص اردکانیِ شاغل در مجتمع گندله سازی اردکان توانستند بعد از ۱۰ روز کار شبانه روزی، کارخانه گندله سازی سناباد سنگان را که توسط پیمانکار چینی بدون ارائه نقشه به حال خود رها شده بود، راه اندازی و به صورت تمام ظرفیت تحویل کارفرما دهند.

دست اندرکاران این تیم متخصص و همراهانشان این موفقیت و حس افتخار و غرورآفرین را به دکتر تابش نماینده سابق مردم اردکان، «محمود نوریان» رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سابق چادرملو و «محمودمصری نژاد» مدیر مجتمع صنعتی گندله اردکان، منتقل و از حمایت ها و زحمات آنان تقدیر کردند.

دکتر تابش نماینده دوره دهم مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز در پی این موفقیت طی یادداشتی برای این تیم متخصص اردکانی گفت: «راه اندازی کارخانه گندله سازی سناباد سنگان توسط تیم فنی گندله سازی اردکان، نشان داد که نبوغ و استعداد جوانان اردکانی درسایه مهارت و تجربه اندوزی‌ و پشتکار و صبوری می تواند افق‌های جدید قطع وابستگی به خارج و تکیه بر نیروهای مومن و صادق‌ داخلی را به رویمان بگشاید و به یکی از اهداف مهم استقرار صنایع درشهرمان نائل آییم.

دست تک تک این جوانان برومند را به گرمی می‌فشارم، بر همت بلند آنان درود می‌فرستم و از مدیریت مهندس نوریان و نقش سازنده مهندس مصری نژاد در بها دادن و آموزش به این عزیزان سپاسگزارم و امیدوارم از وجود این مهندسین جوان و شایسته در سمت‌های مدیریتی به‌ نحو احسن استفاده شود.»

همچنین محمود نوریان رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سابق چادرملو نیز در بخشی از پیام خود در این باره آورده است: «خدا را شکر میکنم که به مرحله ای رسیده‌ایم که می‌توانیم افتخار کنیم کارشناسانی تربیت کرده‌ایم که در کشور مطرح هستند و میتوانند در سطح ملی مطرح شوند، همیشه امیدوار بودم که شاهد رشد و شکوفایی مهندسین و تکنسین‌های بومی علاقه مند باشیم که الحمدلله اتفاق افتاد. مردم شریف اردکان باید قدردان تلاشهای دکتر تابش باشند که با همت خویش شهرستان اردکان را به قطب فولاد تبدیل کرد و باعث شکوفایی استعدادهای منطقه شد.»

مصری نژاد مدیر مجتمع صنعتی چادرملو هم در یادداشتی تصریح کرده است: «بی شک این اقدام غرورامیز حاصل تلاش و زحمات ۱۵ ساله و اعتماد به نفس خودتان است و اطمینان دارم که در آینده افتخارات بیشتری نصیب شما و اردکان خواهد شد.»
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۷
کد مطلب: 50784
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا