گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها
 
پیام تبریک مدیرعامل چادرملو به مناسبت روز روابط عمومی
گروه صنایع معدنی >سایر حوزه ها - مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، روز روابط عمومی و ارتباطات را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
 
به گزارش ماین نیوز، ناصر تقی زاده، مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: یکی از تحولات عمده عصر حاضر تاثیر و تاثر جوامع مختلف بر فرهنگ، باور و زندگی اجتماعی یکدیگر است، مردم برای ادامه زندگی در جوامع امروز نیازهای تازه ای پیدا کرده اند و چاره‌ای جز سازگار با شرایط موجود ندارند .

انسان امروزی نمی‌تواند در برابر حوادث اتفاقات و رخدادهای جهانی بی‌تفاوت باشد، چرا که می‌داند هر رویدادی حتی در دورترین مناطق جهان نسبت به موقعیت مکانی‌‌اش می‌تواند بطور غیر مستقیم و یا مستقیم در زندگی او تاثیر گذار باشد . به این ترتیب انسان امروزی برای ادامه زندگی و موفقیت، نیازمند کسب اطلاعات از جهان پیرامون خود است.

در این میان فعالان عرصه روابط عمومی نقشی انکار ناپذیر در انتقال صحیح. دقیق و صادقانه اندیشه‌ها و تحولات سازمان مطبوع خود به افکار عمومی دارند و بی تردید شفافیت در همه ارکان یک ساختار اقتصادی می‌تواند تاثیرات مثبت و اثر بخشی در روند رو به رشد آنها داشته باشد .

ما نیز بر این باوریم که روابط عمومی پل ارتباطی مستحکم میان دستگاه‌های و هر ساختار سازمانی با افکار عمومی جامعه است . این روز را به تمامی دست اندر کاران روابط عمومی تبریک عرض میکنم و برای همگان آرزوی توفیق و سربلندی می‌کنم .
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۷
کد مطلب: 50656
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا