گروه صنایع معدنی سیمان
 
بندر دیلم مهیای صادرات سیمان به کشور کویت شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: با ظرفیت سنجی صورت گرفته، این بندر برای نخستین بار مهیای صادرات سیمان به کشور کویت است.
 
به گزارش ماین نیوز، بندر دیلم مهیای صادرات سیمان به کشور کویت شد عبدالله رئیسی بیان کرد: در پی درخواست مسئولان شرکت سیمان بهبهان که با ظرفیت تولید روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تن سیمان، متقاضی صادرات این محصول به کشور کویت با استفاده از ظرفیت بندر دیلم بودند، نشستی بین طرفین برگزار و موضوعات مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه مسئولان این شرکت تقاضای خود را مبنی بر صادرات ماهانه ۲۰ هزار تن سیمان به کویت را از بندر دیلم اعلام کردند که با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در این بندر، تحقق این امر با استفاده از شناورهای دو هزار تنی امکان پذیر خواهد بود.

رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم ادامه داد: همچنین به‌منظور ارائه خدمت هر چه بیشتر و بهتر، بررسی‌ها برای بکارگیری شناورهای با ظرفیت بالاتر نیز در این بندر در دستور کار قرار دادیم.

وی تاکید کرد: در سالی که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده بخش مهمی از این رسالت در حوزه صادرات است که در این زمینه اداره بندر دیلم از تمام ظرفیت خود برای خدمت‌دهی به تولیدکنندگان استفاده خواهد کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۵
کد مطلب: 50460
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما