گروه معادن ساير حوزه ها
 
کمک ۶میلیارد ریالی معدنکاران آذربایجان‌غربی به حوزه سلامت
گروه معادن >ساير حوزه ها - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: معدنکاران استان علاوه بر بسته‌ها ضدعفونی کننده، غذایی، ماسک و دستکش بیش از 6 میلیارد ریال برای کمک به حوزه سلامت شهرستان‌های خود به‌صورت نقدی کمک کردند.
 
به گزارش ماین نیوز، پریسا عابد پور اظهار کرد: بعد از شیوع کرونا ویروس در استان و در راستای حمایت از سفید پوشان خط مقدم دفاع از سلامت مردم در بیمارستان‌های استان، معدنکاران استان آذربایجان غربی نیز با اهداء کمک‌های نقدی و غیر نقدی در حوزه سلامت حمایت خود از این عزیزان را اعلام کردند.

وی افزود: معدنکاران شهرستان مهاباد در راستای حمایت از حوزه سلامت و رفاه حال مردم این شهرستان برای تجهیز بیمارستان 72 تخته مهاباد یک میلیارد و 230 میلیون ریال کمک نقدی اهداء کردند تا در یاری رساند به مبتلایان شهرستان سهمی داشته باشند.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی اضافه کرد: معدنکاران دیگر شهرستان های استان نیز با توزیع بسته های مواد غذایی برای افراد نیازمند، توزیع بسته‌های ضد عفونی کننده در سطح شهرستان‌ها، توزیع ماسک و دستکش در بین مردم به صورت خودجوش و جهادی همانند هشت سال دفاع مقدس و بحران‌های گذشته در کنار مردم بار دیگر روحیه همدلی و جهادگری را معنی کردند.

عابدپور عنوان کرد: به طور کل معدنکاران استان علاوه بر بسته‌های ضدعفونی کننده، غذایی، ماسک و دستکش بیش از 6 میلیارد ریال برای کمک به حوزه سلامت شهرستان‌های خود به‌صورت نقدی کمک کردند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب: 50138
 
مرجع : خبرگزاری فارس