گروه صنایع معدنی
 
محسن مصطفی پور به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو منصوب شد
گروه صنایع معدنی - محسن مصطفی پور به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو منصوب شد، ناصر تقی زاده مدیر عامل چادرملو، در گفت و گویی آشنایی ایشان با صنعت سنگ آهن، تجربه مفید کاری، شایستگی و صلاحیت فردی را به عنوان عوامل انتخاب نامبرده عنوان کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، وی افزود این انتصاب طی حکمی از سوی دکتر غریب پور معاون وزیر صمت و رییس هیأت عامل ایمیدرو صورت پذیرفته است.

وی افزود: پس از بازنشسته شدن آقای "ثقفی" نماینده پیشین سهام عدالت در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، انتخاب یک نیروی جوان، تازه نفس و آشنا به فعالیتهای تخصصی حوزه معدنی و صنعتی می تواند در حرکت رو به رشد این شرکت تسریع ایجاد نماید.

مهندس تقی زاده همچنین گفت: حدود ۲ ماه است که مراحل اداری معرفی مصطفی‌پور انجام شده و به عنوان نماینده ایمیدرو و نماینده سهام عدالت در چادرملو مشغول به فعالیت خواهند شد.

تقی زاده تاکید کرد: مصطفی پور از مدیران جوان و خوشنام است و سوابقی همچون معاون بازرگانی سنگ آهن گهر زمین، رییس هیات مدیره هلدینگ نفتی پترو امید ، مدیرعامل گروه شرکتهای تیـام ، عضو هیات مدیره ذوب و احیا روی ، هلدینگ توسعه صنایع و معادن بانک شهر و … را در کارنامه خود دارد .

گفتنی است شرکت معدنی و صنعتی چادرملو یکی از بزرگترین تولیدکننده های سنگ آهن در ایران است که با بهره‌برداری از واحدهای فولادی خود توانسته زنجیره تولید فولاد را از سنگ آهن تا محصولات نهایی تکمیل کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۸
کد مطلب: 50106
 
مرجع : شرکت معدنی و صنعتی چادرملو