گروه معادن ساير حوزه ها
 
برگزاری مناقصه ۲۰۰ محدوده معدنی در یک ماه آینده
گروه معادن >ساير حوزه ها - حبیب امین‌زاده با اشاره به اینکه یکی از اهداف این سفر همسان‌سازی اهداف و برنامه‌های استانی با برنامه مدیران شهرستانی در عرصه جهش اقتصادی است؛ گفت: هرچند بخش خصوصی در حال حاضر با مشکلاتی از قبیل تاثیرات کرونا بر فضای تولید دست و پنجه نرم می‌کند؛ اما تمام تلاش خود را برای ایجاد امنیت کامل در تولید به‌کار خواهیم بست.
 
به گزارش ماین نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون وضعیت اقتصادی کشور متاثر از تحریم‌ها و بیماری کروناست؛ اما به همت تلاشگران عرصه تولید امیدواریم و سعی خواهیم نمود ضمن همکاری با همه ارکان مدیریتی و اقتصادی استان از جمله مدیران شهرستانی، با تدوین یک سند اجرایی، مشکلات را از پیش پای تولید برداریم.

وی درخصوص شهرستان مراغه و ظرفیت‌های کشاورزی و معدنی این شهرستان متذکر شد: آنچه که می‌تواند در سند راهبردی این شهرستان برای جهش تولید موردنظر مدیران و بخش خصوصی باشد، توسعه صنایع تبدیلی و سرمایه‌گذاری هدفمند در بخش صنایع معدنی است.

امین‌زاده اضافه کرد: تا یک ماه آینده مناقصه 200 محدوده معدنی در استان برگزار می‌شود که جزئیات دقیق آن به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب: 50077
 
مرجع : خبرگزاری فارس