گروه معادن سرب و روی
 
دوباره آلبلاغ
کشف سنگ معدن قاچاق سرب در سال ۹۹
گروه معادن >سرب و روی - سرپرست فرماندهی انتظامی اسفراین از توقیف یک دستگاه خودرو حامل دو تن و ۴۰ کیلو سنگ معدن قاچاق از نوع سرب به ارزش بیش از ۱۶۳ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، مجید یگانه پور اظهار کرد: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با استفاده غیرمجاز از معادن مأموران پاسگاه عباس‌آباد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو نیسان حامل سنگ معدن غیرمجاز از نوع سرب شدند.

وی با اشاره به اینکه مأموران این خودرو را در سطح حوزه استحفاظی متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار ۲ تن و ۴۰ کیلوگرم سنگ معدن کشف و ضبط شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی اسفراین با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: خودرو به پارکینگ منتقل و سنگ معدن کشف‌شده تحویل اداره صنعت و معدن شهرستان شد.

یگانه پور بابیان اینکه ارزش این مقدار سنگ معدن بیش از ۱۶۳ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: اقدامات پلیس در راستای مبارزه با استفاده غیرمجاز از معادن در سطح شهرستان باقدرت ادامه دارد واز شهروندان عزیز انتظار می‌رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب: 49860
 
مرجع : خبرگزاری فارس