گروه صنایع معدنی
 
تقدیرمدیرعامل چادرملو از پرسنل فعال درخط مقدم مبارزه با ویروس کرونا
گروه صنایع معدنی - مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از تمامی پرسنل به ویژه داوطبان و کادر پزشکی و بهداشتی در2 مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو در استان یزد، که از ابتدای شیوع این بیماری قریب به یکماه است با همه توان خود در جهت مقابله با آن در واحدهای تولیدی معدنی و صنعتی و نیز شهرها، روستاها و اماکن عمومی حوزه فعالیت خودتلاش شبانه روز دارند تقدیر نمود.
 
به گزارش ماین نیوز، وی با ابراز امیدواری برای سلامتی همه هم میهنان و کارکنان و کارگران تلاشگر در عرصه تولید کشور خواستار تداوم اقدامات پیشگیرانه در جهت مقابله با ویروس مهلک کرونا گردید و افزود: اولویت اول ما حفظ سلامتی یکایک پرسنل جهادگر در این برهه حساس و اولویت بعدی ادامه به گردش در آوردن چرخ های واحدهای تولیدی برای توسعه اقتصادی کشور و تحقق شعار جهش تولید در سال جدید است .

مهندس تقی زاده یادآور شد شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خود را متعهد می داند با همه امکانات و توان تجهیزاتی و نیروی های کادر درمانی ، ایمنی و بهداشتی خود در جهت ریشه کنی این بیماری تلاش نماید .

گفتنی است طی دستور العمل ابلاغی مدیرعامل چادرملو،همه پرسنل اعم از کادر رسمی و نیروهای پیمانکاری هنگام بازگشت ازمرخصی وپیش ازشروع کارمجاب به انجام آزمایش خون و معاینات پزشکی هستند ودرصورت برخورداری از سلامتی کامل اجازه ورود به مجتمع ها داده می شود وچنانچه علایم ویروس کرونا درآنها مشاهده شود بدون استثناء باهزینه شرکت، تحت درمان قرارمیگیرند .

تمامی پیمانکاران نیزمکلف شده اند هزینه درمان پرسنل وخانواده آنهارا متقبل شوند .

همچنین از جمله اقدامات چادرملو برای مقابله با گسترش بیماری کرونا تجهیز نقاهتگاه اضطراری شهراردکان با 100 تخت برای قرنطینه بیماران مبتلا به ویروس کرونا، سازماندهی 15 اکیپ های مکانیزه ومجهز به لوازم ووسایل ضدعفونی کننده با هماهنگی ستادهای محلی واعزام این گروها به شهرهای اردکان، عقدا، میبد، بهاباد و روستاهای مجاور برای ضد عفونی کردن اماکن عمومی همراه با دهها دستگاه تانکر،آمبولانس وماشین آلات مجهز به وسایل ضدعفونی کننده، تهیه 25 تن موادضد عفونی کننده مایع وجامد، ودهها هزارعدد ماسک ودستکش وتوزیع آن بین شهروندان وپاکسازی اماکن عمومی اقدام نموده است .

از سوی دیگر این شرکت بالغ بر 33 میلیاردو 200 میلیون ریال کمک نقدی، برای مقابله باکرونا به مراکزنظارتی وپزشکی استان یزدوشهرستان اردکان اهدا کرده است .
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰
کد مطلب: 49825
 
مرجع : شرکت معدنی و صنعتی چادرملو