گروه صنایع معدنی فولاد
 
جهش توليد در فولاد هرمزگان
گروه صنایع معدنی >فولاد - فرزادارزانی مدیر عامل فولاد هرمزگان تحقق تولید ۱۴۶۰۱۰۶تن محصول اسلب در این شرکت را در سال 98 تبریک و آن را نشان از شایستگی و توانایی فولاد هرمزگان در عرصه فولاد کشور و نتیجه همت و تلاش کلیه کارکنان عملیاتی و ستادی عنوان کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، ارزانی در تشریح این موفقیت گفت : نمودار تولید اسلب در فولاد هرمزگان طی سه سال گذشته صعودی بوده به نحوی که در سال 96 با برنامه ریزی دقیق ، ترسیم نقشه استراتژی شرکت و هدف گذاری، تولید شرکت از 1141147 تن در سال 95 با رشدی 23.5 درصدی به 1،408،244 تن تختال رسید.

وی در ادامه گفت : سال 97 با برنامه ریزی دقیق در راستای تحقق اهداف استراتژیک شرکت رکورد سالیانه تولید 1،440،898 تن تختال به ثبت رسید که رشد 2.3 درصدی نسبت به سال 96 را نشان میدهد.

‎ارزانی در ادامه این چنین گفت: سال 98 اما شرایط بسیار پیچیده تر از گذشته بود . تحریم های آمریکا مستقیما صنعت فولاد را نشانه گرفت .به لطف خداوند و نقشه راه قراردادن بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید ملی و رونق تولید و حمایت از شرکت های دانش بنیان و با تکیه بر توان داخل شرکت توانست بسیاری از نیازهای خود را تامین نماید و با تولید 1،460،106 تن تختال در سال 98 رشد 1.3 درصدی در تولید تختال را نسبت به سال 97 رقم بزند.

‎وی با اشاره به عملکرد بسیار مطلوب همه واحدهای ستادی و عملیاتی در سال ۹۸ گفت: در حوزه تناژ فروش نسبت به سال 97، در بخش صادرات رشد 40 درصدی و در مجموع فروش داخلی و صادراتی به رشد 13 درصدی دست یافتیم.

رشد درامد فروش در سال 98 نسبت به سال 97 به میزان 64 در صد افزایش داشته است.

‎مدیر عامل فولاد هرمزگان در پایان از كليه همكاران خود در فولاد هرمزگان در تمامي بخشها و قسمتها تشکر کرد و گفت : ضروري است عزم و اراده خود را بر اين استوار نمائيم كه نتيجه مطلوب و نهايي را از اين ظرفيت سازي و توليد بسيار خوبي كه صورت پذيرفته است در قالب سودآوري كه اصلي ترين ركن شركت است محقق سازيم و اين موضوع زماني قابل حصول است كه كليه همكاران در حوزه هاي كاري خود نسبت به مديريت هزينه ها و كنترل و پايش مستمر آن با سرلوحه قرار دادن رعايت موارد ايمني و انجام كار بصورت ايمن و بر اساس گردش كارها و دستور العملها اقدام نمايند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۵
کد مطلب: 49814
 
مرجع : فولاد هرمزگان