گروه صنایع معدنی فولاد
 
پیام فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹
گروه صنایع معدنی >فولاد - فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به همکاران و خانواده های محترم ، سهامدارن ، تامین کنندگان و پیمانکاران شرکت تبریک گفت .
 
به گزارش ماین نیوز:

متن پیام به این شرح است:

به نام خدا

یا مقلب القلوب و الابصار. یا مدبر اللیل و النهار. یا محول الحول و الاحوال. حول حالنا الی احسن الحال

همکاران عزیز

جای بسی افتخار است که یک سال دیگر در خط مقدم جبهه اقتصادی در راه اعتلای کشور عزیزمان ایران در کنار شما همکاران تلاشگر خود بودم .

سالی که گذشت با مشکلات فراوانی در ابعاد گوناگون در کشور مواجه بودیم ولی خوشبختانه علیرغم این فشارها و محدودیتهای ایجاد شده خصوصا از تحریم های ظالمانه امریکا با لطف خداوند بزرگ و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بهره گیری از توان و دانش فنی بومی سازی داخل کشور و تکیه بر سرمایه های انسانی سخت کوش و متخصص و دیگر منابع داخلی سال ۱۳۹۸ را درخشان تر از سال قبل و با سربلندی به پایان رسانده و موفق شدیم با رکوردهای متعدد در زمینه های عملیاتی افتخارات جدیدی را در شرکت رقم بزنیم.

هدف ما در شرکت فولاد هرمزگان همچون گذشته با نگاهی سرشار از امید به آینده، رشد درآمد از طریق تامین نیاز بازار داخل و توسعه صادرات به بازارهای جهانی با گرایش به محصولات با ارزش افزوده بالاتر و همچنین ارتقای بهره وری از طریق مدیریت هزینه ها و بهای تمام شده و مدیریت اثر بخش دارایی هاست تا بتوانیم سوداوری پایدار را برای ذینفعان خود به ارمغان بیاوریم. بدیهی است دستیابی به این هدف نیازمند همراهی یکایک همکاران عزیز می باشد.

ضمن تشکر و سپاس از تلاش سرمایه های انسانی شرکت، و توصیه به حفظ سلامت خود و اعضای محترم خانواده تان و رعایت نکات بهداشتی دراین ایام ناشی از فراگیری بیماری کرونا ، حلول سال نو را خدمت همکاران و خانواده های محترم ، سهامدارن ، تامین کنندگان و پیمانکاران شرکت تبریک عرض نموده و از خداوند بزرگ سلامتی و توفیق روز افزون برای شما خواهانم .

فرزاد ارزانی
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان جنوب
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۴
کد مطلب: 49807
 
مرجع : فولاد هرمزگان