گروه صنایع معدنی سیمان
 
انفجار در سیمان خاش حادثه ساز شد
گروه صنایع معدنی >سیمان - بر اثر وقوع انفجار در قسمت کوره سیلیکون (پیش گرم کن) شماری از کارکنان شرکت سیمان خاش کشته و مجروح شدند.
به گزارش ماین نیوز:

به گفته داوود بختیاری مدیرعامل شرکت سیمان خاش علت حادثه در دست بررسی بوده و مجروحان با همکاری دستگاههای مدیریت بحران شهرستان به بیمارستان امام خمینی منتقل شده اند.

وی افزود: در این حادثه پنج یا شش نفر آسیب دیده اند که یک نفر از آنها فوت کرده است.
شهردار خاش هم گفت: انفجار در کارخانه سیمان یک کشته و ۴ مصدوم داشته است.

عبدالمجید تمندانی با حضور در محله حادثه در کارخانه سیمان بیان کرد: بلافاصله بعد از وقوع این حادثه خودروی آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

تمندانی اظهار کرد: در این حادثه که حوالی ظهر امروز به علت نقص در دستگاه سیلکون و حمل مواد و انفجار در کارخانه سیمان رخ داد، چهار تن مصدوم و یک نفر کشته شدند.

شهردار خاش ادامه داد: تیم های پشتیبانی در محل مستقر و مصدومین راهی بیمارستان شدند.

صاحب گل صالحی فرماندار خاش هم گفت: بعد از وقوع حادثه دستگاههای ستاد مدیریت بحران شهرستان با تمام امکانات و تجهیزات در محل حضور پیدا کردند و تاکنون یک فوتی داشته ایم و شماری دیگر مجروح هستند که در محل بیمارستان تحت نظر بوده و درمان آنها در حال انجام است.

وی اظهار داشت: این حادثه در قسمت فنی و کوره شرکت سیمان رخ داده و علت آن در دست بررسی می باشد.

دکتر رضا کرد رئیس شبکه بهداشت و درمان خاش گفت: این حادثه هشت نفر آسیب دیده داشته و یک نفر در جا فوت کرده است.

وی اظهار داشت: سه نفر از مجروحان به زاهدان اعزام شده اند و سه نفر دیگر نیز شرایط مساعدی دارند که ترخیص می شوند و دو نفر دیگر هم در خاش تحت درمان قرار می گیرند.

وی بیان کرد: تمام سیستم اورژانس و بیمارستان خاش از ظهر امروز تاکنون درگیر همین حادثه بوده اند و همچنان مشغول خدمت رسانی هستند.


تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰
کد مطلب: 49785
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا