گروه معادن
 
به علت شیوع ویروس کرونا
تعویق اهدای جایزه جهانی MIKE به شرکت فولاد مبارکه
گروه معادن - به علت شیوع ویروس کرونا اهدای جایزه جهانی MIKE "برترین سازمان‌های دانشی نوآور" به شرکت فولاد مبارکه به تعویق افتاد.
 
به گزارش ماین نیوز، معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه گفت: بنا بر اعلام دفتر بنیاد جهانی MIKE در ایران فولاد مبارکه اصفهان نامزد دریافت "جایزه جهانی MIKE : برترین سازمان‌های دانشی نوآور" در سال 2019 شد.

نقوی افزود: شرکت فولاد مبارکه از سال 1390 در فرآیند ارزیابی سازمان‌های دانش محور شرکت کرده و پس از موفقیت در 4 دوره به عنوان برندگان سازمان دانشی برتر ایران و 2 دوره برندگان سازمان دانشی برتر آسیا در جمع برندگان سطح جهانی جایزه MIKE قرار گرفت.

وی گفت: مراسم اهدای جایزه جهانی MIKE که قرار بود در 23 اسفند در شهر بنگلور هند برگزار شودبه دلیل شیوع بیماری کرونا به زمان دیگری موکول شد.

کمیته بین‌المللی داوران از کشورهای سوئد، آلمان، انگلستان و رومانی ارزیابی جهانی MIKE: Most Innovative Knowledge Enterprise در 8 محور یکپارچه با پوشش سطوح مختلف سازمان در 3 حوزه ساختار، منابع انسانی و ارتباطات و با تمرکز بر ارزش‌آفرینی سازمان مبتنی بر 3 مؤلفه دانش، نوآوری و سرمایه فکری و در 4 مرحله ارزیابی را انجام داده است.

از دیگر برندگان جایزه جهانی MIKE در سال 2019 می‌توان به Cinopec از کشور چین (بزرگ‌ترین شرکت پالایش نفت، گاز و پتروشیمی جهان)، Ernst & Young از کشور انگلستان (یکی از 4 شرکت بزرگ خدمات حرفه‌ای مالی و حسابداری جهان)، Tata chemicals از کشور هند (عضو گروه TATA و از بزرگ‌ترین شرکت‌های شیمیایی جهان) و Cognizant از کشور آمریکا (یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری اطلاعات دنیا) هستند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲
کد مطلب: 49756
 
مرجع : صدا و سیما