گروه صنایع معدنی
 
در راستای مقابله با ویرووس کرونا
واحدهای صنعتی، معدنی وتجاری هرمزگان ضدعفونی شد
گروه صنایع معدنی - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری استان به صورت منظم و مستمر ضدعفونی می شوند.
 
به گزارش ماین نیوز، خلیل قاسمی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: روزانه مراحل گندزدایی مجتمع های تجاری با همکاری سازمان آتش نشانی صورت می گیرد.

وی بیان داشت: ضدعفونی مستمر محیط واحدهای معدنی وصنعتی در مکان های ازدحام کارکنان از دیگر مواردی بوده که درحال انجام است.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان اظهارداشت: بازدیدهای مشترک با شبکه بهداشت ودرمان و اتاق اصناف از مجتمع تجاری و ارائه راهنمایی و راهکار های مقابله با ویروس کرونا از دیگر اقدام های صورت گرفته است.

قاسمی یادآورشد: بازدید مستمر از مراکز عرضه میوه و تره بار، کشتارگاه دام و انبار شرکت های پخش توزیع اقلام آرایشی وبهداشتی و واحدهای عمده فروشی موادغذایی به منظور اطمینان وجود اقلام شوینده و بهداشتی و بررسی اقلام قابل عرضه و جلوگیری از گرانفروشی به صورت مستمر توسط این سازمان صورت می گیرد.

وی یادآورشد: اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ با اولویت کالاهای مورد هدف در مبارزه با ویروس کرونا در سطح استان هرمزگان انجام می شود و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند به سامانه ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

طبق آمارها تا روز ۲۳ اسفندماه ، ۸۳ نفر در استان هرمزگان مبتلا به ویروس کرونا شده اند.
با ثبت ۴ مورد جدید کرونا مثبت در استان هرمزگان شمار مبتلایان به کرونا در این استان به ۸۳ نفر رسید.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲
کد مطلب: 49755
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا