گروه صنایع معدنی
 
معارفه رسمی مدیر عامل جدید چادرملو در ایمیدرو
 
به گزارش ماین نیوز، صبح امروز ناصر تقی زاده مدیر عامل جدید شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در جمعی محدود به لحاظ رعایت ملاحظات بهداشتی و ایمنی بدلیل شرایط خاص شیوع بیماری کرونا در کشور، با حضور خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو؛ مهدی ثقفی نماینده هیات مدیره و طالبی نماینده کارکنان شرکت چادرملو در دفتر رییس هیات عامل ایمیدرو رسماً معرفی شد.

در این جلسه ابتدا خداداد غریب پور با اشاره و حضور اثر بخش 15 ساله محمود نوریان در سمت مدیر عاملی چادرملو گفت: نوریان از مدیران تلاشگر و خدومی بودند که در طول حضور در چادرملو توسعه قابل توجهی ایجادکردند و مدیریتی موفق و بی نظیر داشتند. وی افزود: امیدواریم در آینده نیز همچنان از خدمات ارزنده ایشان در حوزه معدن و فولاد برخوردار باشیم.

خداداد غریب پور ضمن آرزوی سلامتی برای محمود نوریان تاکید کرد قطعاً پس از بهبود شرایط اضطراری کشور، مراسم تودیع در خور شآن و جایگاه ایشان برگزار می شود.

وی همچنین از ناصر تقی زاده بعنوان یکی از مدیران باسابقه این صنف و صنعت نام برد و افزود: تقی زاده نیز مدیری توانمند با ایده های توسعه بخش هستند بطوریکه هنگام ترک شرکت معدنی و صنعتی گلگهر بالغ بر 40 هزار میلیارد تومان طرح توسعه در دست اقدام داشتند.

وی اظهار امیدواری کرد تفکر توسعه بخش تقی زاده همچون گذشته با همراهی اعضای هیات مدیره و همکاری مدیران و کارکنان چادرملو تداوم داشته باشد.

تقی زاده نیز ضمن تقدیر از تلاشهای بی شائبه محمود نوریان در جهت رشد و ارتقای شرکت چادرملو اظهار امیدواری کرد با همکاری همه نیروهای تلاشگر مجموعه چادرملو بتواند ادامه دهنده راه محمود نوریان باشد.

تقی زاده همچنین اولویت کاری خود را تلاش در جهت گسترش فعالیت های اکتشافی، توسعه سرمایه گذاری و تامین آب عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود بتوان همزمان با بهره برداری از فاز 1 پروژه انتقال آب خلیج فارس کلنگ خط دوم این طرح نیز به زمین زده شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب: 49740
 
مرجع : شرکت معدنی و صنعتی چادرملو