گروه صنایع معدنی
 
رکورد تعویض ریل در مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی
گروه صنایع معدنی - سرپرست واحد ۲ تولید کک شرکت ذوب آهن اصفهان گفت:به همت تلاشگران شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، عملیات تعویض سه شاخه ریل در مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی با موفقیت اجرا شد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد اعلایی سرپرست واحد ۲ تولید کک شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: سه شاخه ریل در مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی با برنامه ریزی بدون توقف تولید با موفقیت تعویض شد که این عملیات در نوع خود رکورد محسوب می‌شود.

محمد اعلایی افزود: ریل‌های تعویضی و استفاده شده در این طرح از ریل UIC۶۰ تولیدی ذوب آهن اصفهان است.

معاون تجهیزات مکانیک کک سازی شرکت ذوب آهن هم گفت: حدود ۷۰ نفر از همکاران شاغل در بخش‌های مختلف با رعایت کامل مباحث بهداشتی این طرح را به پایان رساندند تا در زمینه تولید وقفه‌ای ایجاد نشود.

یوسف اسکندری افزود: برای مقابله با ویروس کرونا هر روز محیط، سطوح و تجهیزات موجود در این قسمت ضد عفونی و گند زدایی می‌شود.

محمود شفیعی معاون تعمیرات مدیریت نت شرکت ذوب آهن اصفهان هم گفت: با هماهنگی مدیریت‌های مختلف و برنامه ریزی‌ها با تمام توان، تعمیرات مورد نیاز خط تولید در دست اجراست و این مدیریت در مباحث نگهداری هم بر اساس برنامه، اقدامات لازم را انجام می‌دهد تا در تولید شرکت کوچکترین خللی ایجاد نشود.

ذوب‌آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه است که با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتن فولاد، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می‌کند.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۶
کد مطلب: 49723
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان