گروه صنایع معدنی فولاد
 
تعطیلی خطوط تولیدی فولاد امیرکبیر کاشان برای حفظ سلامت کارگران
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: خطوط تولیدی این شرکت جهت جلوگیری از ابتلای کارگران به بیماری تا اطلاع بعدی تعطیل شد.
 
به گزارش ماین نیوز، شهرام عالیوند اظهار داشت: در مجتمع فولاد امیرکبیر دوره‌های آموزشی مختلف ویژه نیروهای خدماتی درخصوص استفاده کامل از تجهیزات حفاظت فردی ازجمله ماسک و دستکش برگزار شده است.

وی غیرفعال کردن دستگاه‌های انگشت‌زنی و جایگزین کردن روش تشخیص چهره و ضدعفونی کردن سرویس‌های ایاب و ذهاب شرکت را از دیگر تمهیدات مهم در ارتباط با جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برشمرد.

مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان تصریح کرد: کاهش زمان کارکرد کارگران و عدم سرو غذا در رستوران و توزیع بطری‌های آب معدنی و جلوگیری از ورود افراد متفرقه به شرکت در دستور کار قرار گرفته است.

عالیوند ادامه داد: توزیع پدهای الکلی در واحدهای تولیدی، توزیع مستمر و مداوم دستکش و ماسک یکبار مصرف ویژه رانندگان خودروهای سبک و سنگین از دیگر موارد اجرایی دستورالعمل‌های اداره کار برای حفظ سلامت کارکنان است که در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان اجرا می‌شود.

وی افزود: ماموریت‌ها و دوره‌های آموزشی خارج از سازمان و برگزاری جلسات غیرضروری لغو شده و پک‌های بهداشتی برای کارکنان و خانواده‌های آنها شامل اسپری، ضدعفونی‌کننده، دستکش و ماسک تهیه و در اختیار آنها قرار گرفته است.

شرکت تولیدی فولاد امیرکبیر کاشان‌ با اشتغال‌آفرینی مستقیم برای ۳۰۰ نفر از جوانان کاشانی، اولین شرکتی است که در پاسخ به درخواست نماینده مردم کاشان در مجلس مبنی بر تعطیلی مراکز صنعتی و تولیدی جهت مصون ماندن کارگران از ویروس کرونا پاسخ مثبت داده و آن را عملی کرد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۶
کد مطلب: 49719
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا