گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها
 
اقدامات ضد کرونایی شرکت منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
گروه صنایع معدنی >سایر حوزه ها - مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: این شرکت به محض اطلاع رسانی درباره شیوع ویروس کرونا در کشور، مقررات و دستورالعمل های مبارزه با این ویروس را در اولویت برنامه های خود قرار داد.
 
به گزارش ماین نیوز، اردشیر سالاری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در زمینه مقابله با ویروس کرونا اقداماتی همچون ضدعفونی کردن سطوح و مسیرهای رفت آمد و همچنین کنترل دمای بدن کارکنان و مراجعه کنندگان به شرکت را به طور منظم انجام می دهد.

وی افزود: ضدعفونی کردن استراحتگاه و مکان های عمومی نظیر سرویس های ایاب و ذهاب، نصب بنرهای هشدار و آموزشی، لغو جلسات آموزشی و گردهمایی ها و جایگزینی ویدیو کنفرانس با آن، تهیه کلیپ های آموزشی، کاهش ساعت اداری، حذف وعده نهار و همچنین حذف سیستم ساعت زنی کارکنان، از جمله اقدامات صورت گرفته در این زمینه است.

مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به اقدامات دیگر پیشگیرانه این شرکت برای مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: حضور نیافتن کارکنان با سابقه بیماری قلبی و عروقی، کلیوی، دیابتی و ریوی (با توجه به نتایج معاینات ادواری)، از جمله این اقدامات است.

وی افزود: توزیع وسایل بهداشتی از قبیل ماسک، دستکش و ژل ضدعفونی کننده در میان کارکنان ستاد، از دیگر اقدامات صورت گرفته در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

سالاری بیان داشت: خوشبختانه تاکنون مورد مشکوک به ویروس کرونا در شرکت منطقه ویژه مشاهده نشده است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶
کد مطلب: 49642
 
مرجع : ایمیدرو