گروه معادن مس
 
اقدامات پیشگیرانه شرکت ملی مس در مقابله با ویروس کرونا بنابر اعلام مسئولان شرکت
گروه معادن >مس - بنابر اعلام مسئولان شرکت ملی صنایع مس ایران، این مجموعه اقدامات گندزدایی و ضدعفونی کردن محیط، ماشین‌آلات و ابزار و تجهیزات در مقابله و مهار ویروس کرونا را در دستور کار قرار داده است. توزیع بسته‌های بهداشتی شامل مواد ضد عفونی کننده، اسپری، دستمال مرطوب، دستکش و ماسک بین کارکنان شرکت و مجتمع های مس نیز به طور منظم در حال انجام است.
 
به گزارش ماین نیوز، تا اطلاع ثانوی بررسی اسناد پزشکی کارکنان به شکل تصویری و با استفاده از فضای مجازی و توسط واحد پزشک معتمد انجام می شود.

محدود یا لغو جلسات غیر ضروری، ماموریت داخلی و خارجی از دیگر مصوبات کمیته هماهنگی اقدامات پیشگیرانه شرکت ملی مس در مواجه با کرونا است.

بنابر این گزارش، در این شرکت اطلاع رسانی درباره ویروس کرونا از طریق نصب بنر و پوسترهای آموزشی، تهیه کلیپ‌، ارسال محتوای آموزشی برای کارکنان در سطح ستاد و مجتمع‌ها از طریق پیامک و شبکه‌های اجتماعی و همچنین‌ در سایت اطلاع رسانی شرکت، مجتمع‌ها و باشگاه‌های ورزشی انجام شده است.

علاوه بر اقدامات فوق، کارمندانی که به لحاظ سلامت جسمانی جزو گروه‌های آسیب‌پذیر قرار می گیرند می‌توانند به صورت دور کاری، وظایف اداری خود را انجام دهند.

این گزارش می افزاید، تاکنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در سطح شرکت ملی صنایع مس و مجتمع‌های مس سرچشمه، شهربابک و سونگون گزارش نشده است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶
کد مطلب: 49636
 
مرجع : ایمیدرو