گروه صنایع معدنی فولاد
 
فروش بهمن ماه به بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال رسید؛
رشد ۱۲ درصدی نرخ فروش شمش "کچاد"
گروه صنایع معدنی >فولاد - نرخ فروش شمش فولاد شرکت در ماه گذشته با بیش از ۱۲ درصد رشد قیمت به ۴۴ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال رسیده است.
 
به گزارش ماین نیوز، براساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در بهمن ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریالی شده و به این ترتیب جمع فروش تجمیعی شرکت طی ۱۱ ماه گذشته به بیش از ۸۸ هزار و ۹۰۰ میلیاردر ریال رسیده که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از آن، رشد ۳۴ درصدی را نشان می‌دهد.

نرخ فروش شمش فولاد شرکت در ماه گذشته با بیش از ۱۲ درصد رشد قیمت به ۴۴ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال رسیده است. به این ترتیب تنها در سه ماه گذشته شاهد افزایش نرخ محسوس نزدیک به ۳۰ درصدی این محصول بوده ایم. نرخ فروش دو محصول اصلی دیگر شرکت یعنی گندله و کنسانتره نسبت به ماه گذشته تغییری را نشان نمی‌دهد.

در فروش محصول شمش فولاد شاهد ثبت فروش بیش از ۹۲۵ هزار تن محصول در ۱۱ ماه گذشته هستیم و به این ترتیب انتظار می‌رود که فروش تجمیعی این محصول تا پایان سال مرز‌های یک میلیون تن را رد کند.


لازم به ذکر است، این میزان فروش در سال گذشته کمتر از ۸۰۰ هزار تن بوده است. بیشترین حاشیه سود کسب شده این شرکت نیز مربوط به تولید و فروش محصول شمش فولاد است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴
کد مطلب: 49468
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز