گروه بورس سهام و فلزات
 
طی ۱۱ ماهه سال جاری:
آمار تولید و فروش "کچاد" با رشد ۳۴ درصدی درآمد منتشر شد
گروه بورس سهام و فلزات - چادرملو با ارائه آمار تولید و فروش بهمن و ۱۱ ماه سال جاری از کسب درآمد ۸.۸ هزار میلیارد تومانی و رشد ۳۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته خبر داد و با رشد قیمت روبرو شد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت چادرملو که با سرمایه 5.5 هزار میلیارد تومانی در بازار اول بورس حضور دارد، اقدام به انتشار گزارش عملکرد بهمن و 11 ماهه سال جاری کرد و در جریان معاملات امروز با رشد 7.8 درصدی قیمت روبرو شد.

بر این اساس، "کچاد" در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات کنسانتره آهن، سنگ دانه بندی، گندله، فولاد، آپاتیت و آهن اسفنجی 1.01 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به ماه گذشته 16 درصد افزایش نشان می دهد و عمده دلیل آن افزایش 12 درصدی نرخ فروش فولاد است.

این شرکت معدنی در عملکرد 11 ماهه 8.8 هزار میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 34 درصد رشد داشته که دلیل آن افزایش فروش مقداری و نرخ محصولات است.

همچنین درخصوص اطلاعات دوره بهمن توضیح داد: نرخ فروش شمش فولاد خوزستان مربوطه براساس نرخ دی ماه به مبلغ 4.02 میلیون تومان صورت گرفته و مقدار فروش سنگ دانه بندی شامل فروش 1353.86 تن لامپ به مبلغ هر تن 402.7 هزار تومان و مقدار 27361 تن فاین به مبلغ هر تن 250 هزار تومان است.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۰
کد مطلب: 49459
 
مرجع : سايت خبری بورس پرس