گروه معادن مس
 
مجتمع مس سرچشمه موفق به کسب "نشان درجه یک ایمنی" استان کرمان شد
گروه معادن >مس - مدیر امور ایمنی، بهداشت و محیط زیست مجتمع مس سرچشمه گفت: مجتمع مس سرچشمه موفق به کسب "نشان درجه یک ایمنی" استان کرمان شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مصطفی زیدآبادی نژاد اظهار کرد: طرح «نشان ایمنی» به ابتکار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در دو بخش اشخاص حقوقی که شامل صنایع استان هستند و اشخاص حقیقی به اجرا درآمده است.

وی بیان کرد: در این طرح اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، بیش از 300 شخص حقوقی و حقیقی درخواست شرکت در این طرح را داشتند که 11 شخص حقوقی و 6 شخص حقیقی حد نصاب امتیازات برای راه یابی به نهایی را کسب نمودند.

وی ادامه داد: پس از بررسی مستندات و بازدیدهای میدانی توسط کمیته اعطاء نشان ایمنی، اشخاص حقوقی و حقیقی راه یافته به مرحله نهایی، موفق به کسب نشان درجه یک یا دو و یا سه ایمنی شده اند.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست مجتمع مس سرچشمه بیان کرد: پس از بررسی های کمیته اعطاء نشان ایمنی و کسب امتیازات لازم، مجتمع مس سرچشمه موفق به دریافت نشان برتر ایمنی یعنی نشان درجه یک ایمنی گردید که این نشان به آقای مهندس ضیاء الدینی (به نیابت از مدیر محترم مجتمع مس سرچشمه) اعطا شد.

زیدآبادی نژاد با بیان اینکه مراسم اهدای «نشان ایمنی» صنایع استان کرمان امروز چهارشنبه 30 بهمن ماه در سالن اجتماعات شرکت زغالسنگ کرمان برگزار شد، خاطرنشان کرد: در بخش اشخاص حقیقی نیز ۷ نفر از کارشناسان HSE مجتمع در طرح مذکور شرکت نمودند که بنده و محمد کرمی رئیس اداره محیط زیست و بهداشت محیط نیز موفق به دریافت نشان ایمنی شدیم.
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۵
کد مطلب: 49448
 
مرجع : مجتمع مس سرچشمه