گروه معادن مس
 
مديرعامل شرکت رامپكو اعلام کرد:
تسریع اجرای پروژه فلوتاسیون مس دره‌زار در هفته‌های آینده
گروه معادن >مس - مديرعامل شرکت رامپكو پيمانكار پروژه فلوتاسيون مس دره‌زار آخرين وضعيت اين پروژه را تشريح كرد.
 
به گزارش ماین نیوز، ايرج مسروری توضیح داد: با توجه به فشار فزاينده تحريم‌ها، بررسی و انتخاب پيمانكاران فرعی داخلی و خارجی جديد و شفاف‌سازی موارد قراردادی يكی از مشغله‌های گريزناپذير اين شركت در ٦ ماه اخير بوده است كه با دقت و وسواس كافی انجام پذيرفت.

وی گفت: بديهی است كه در نظر گرفتن جوانب مختلف فنی، مالی، تجاری، سياسی، لجستيكی، بانكی و البته سوابق ارائه خدمات به ايران درخصوص همكاران خارجی از حساسيت بالايی برخوردار بود که انجام این مهم با همکاری و دقت نظر مشاور پروژه و حمایت کارفرما امکانپذیر شد.

وی عنوان کرد: با همت همکاران در پروژه و حمایت ویژه ارکان، پکیج‌های تجهیزات اصلی پروژه جمع‌بندی شده و طی سه هفته گذشته ۲ پکیج اصلی سفارش‌گذاری و تا پایان بهمن امسال ۳ پکیج اصلی پروژه که حدود ۲۵ درصد از مبلغ کل پروژه است، نهایی و تعيين تكليف خواهند شد. همچنین براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و اگر شرایط جوی برای حفظ الزامات HSE برای کار ایمن در ارتفاع یاری کند، نصب سازه فلزی سالن اصلی به وزن نهایی بیش از ۵۰۰۰ تن که در حال ساخت توسط یکی از سازندگان خوشنام استان کرمان است شروع خواهد شد.

مديرعامل شرکت رامپكو تاکید کرد: سیاست این شرکت همواره حداکثرسازی از توان شرکت‌های بومی در محل اجرای پروژه بوده که خوشبختانه در این پروژه تاکنون با ۴ شرکت مطرح استان قرارداد همکاری منعقد شده و به تدریج در راستای تعهد به مسولیت‌های اجتماعی، اینگونه همکاری‌ها گسترش بیشتری خواهد یافت. با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده، پیشرفت پروژه فلوتاسیون سرعت قابل توجهی در هفته‌های آینده خواهد داشت.

به گفته مسروری مجموعه رامپكو با بيش از ٥٠٠٠ نفر پرسنل تاکنون پروژه‌های O&M و EPC متعددی در صنعت معدنی، نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر انجام داده یا در دست اجرا دارد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷
کد مطلب: 49232