گروه صنایع معدنی فولاد
 
قول مدیرعامل "فولاد" به سهامداران
گروه صنایع معدنی >فولاد - با اتکا و اتخاذ روش‌هایی همچون "رشد فعالیت‌ها"، "تولید و فروش بیشتر"، "محصولات جدید" و "کاهش هزینه"، سودآوری فولاد در مسیر نزولی قرار نخواهد گرفت.
 
به گزارش ماین نیوز، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در خصوص فشار‌های تحریمی صنعت فولاد چه تاثیری بر سودسازی فولادی‌ها خواهد گذاشت، اظهار کرد: "فولاد" این اطمینان را به سهامداران خود خواهد داد که با تدابیری که اندیشیده شده، جای کاهش سودسازی و سودآوری را به پرتفوی فولادی سهامداران نخواهد داد.

وی ادامه داد: در همین راستا برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده اینگونه بوده که "رشد فعالیت‌ها"، "تولید و فروش بیشتر"، "محصولات جدید" و "کاهش هزینه" زمینه سودسازی شرکت را فراهم شود.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان افزود: افزایش سودآوری "فولاد" در حالی شکل خواهد گرفت که به گواه آمار‌های حسابرسی شده، آمار‌های ۶ ماهه این شرکت در سال جاری کاملا میزان آمار‌های مجموع سال گذشته را پشست سر گذاشته است.

عظیمیان درخصوص برخی مسائل و مشکلات فروش و حتی دامپینگ در اروپا نیز گفت: با اتخاذ تصمیم‌های تحریم ضد فولاد ایران صورت مسئله مشکلات دامپینگ کامل حل شد اما؛ فروش شرکت را با مسائل خاصی پیگیری شده و هیچگاه فولاد در مسیر کاهش میزان فروش قرار نخواهد گرفت.
تاریخ انتشار : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰
کد مطلب: 49052
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز