گروه معادن ساير حوزه ها
 
شنبه 5 بهمن
اینوماین ۲ با حضور وزیر صمت افتتاح می شود
گروه معادن >ساير حوزه ها - هدف جشنواره: افزایش سهم اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنابع معدنی شنبه 5 بهمن 98 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح خواهد شد.
 
به گزارش ماین نیوز، دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (اینوماین 2) روز شنبه 5 بهمن ماه 98 با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی دیگر از مقامات همچون خداداد غریب پور، رییس هیات عامل ایمیدرو و برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت افتتاح خواهد شد.

این جشنواره در 3 بخش اصلی برگزاری مسابقه ایده، نمایشگاه توانمندسازی شرکت های دانش بنیان، برگزاری پنل های تخصصی و ارائه نیازهای فناوارنه از پنجم تا هفتم بهمن ماه 98 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به نشانی تهران، تقاطع بزرگراه کردستان وخیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی پلاک 24 برگزار خواهد شد. در این جشنواره ایده های برتر ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی معرفی خواهند شد.

هدف از برگزاری این جشنواره افزایش سهم اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی، تهییج و ترغیب فناوران و نوآوری دانشگاه و صنعت به ایده‌پردازی، ارایه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و بهره‌مندی از ظرفیت آن‌ها و نیز جستجو و تجمیع نیازهای فناورانه بخش معدن و صنایع معدنی و ارایه راهکارهای نوآورانه است.

علاوه بر این، ترغیب به نهادسازی در تامین منابع مالی ایده‌های معدن و صنایع معدنی، بهره‌گیری از ظرفیت‌های حمایتی موجود در دستگاه‌های اجرایی مرتبط و همگرایی و همنشینی بازیگران چندسویه اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی از دیگر اهداف برگزاری اینوماین 2 هستند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
کد مطلب: 49039
 
مرجع : ایمیدرو