گروه بورس سهام و فلزات
 
سود ۱۰۸ هزار میلیارد ریالی در ۹ ماهه سال جاری کسب شد؛
رشد ۵۵ درصدی سودخالص "فولاد"
گروه بورس سهام و فلزات - به این ترتیب و با لحاظ کردن سرمایه ۱۳۰ هزار میلیارد ریالی، سود هر سهم شرکت معادل ۸۳۴ ریال محقق شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دوره ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده شرکت، موفق به کسب سود خالص ۱۰۸هزار و ۳۸۶میلیارد ریالی شده و این میزان سود در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۵ درصدی را نشان می‌دهد.

به این ترتیب و با لحاظ کردن سرمایه ۱۳۰ هزار میلیارد ریالی، سود هر سهم شرکت معادل ۸۳۴ ریال محقق شده است. این سود با لحاظ سرمایه جدید (مبلغ ۲۰۹ هزار میلیارد ریال) معادل ۵۱۹ ریال محقق شده است.

در سه ماهه سوم سال شاهد افت سودآوری این شرکت هستیم. در حالی که سود خالص ۶ماهه نخست شرکت معادل ۸۱ هزار میلیارد ریال و معادل بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال در هر فصل محقق شده بود، سود خالص سه ماهه سوم با کاهش محسوسی به میزان ۲۷ هزار میلیارد ریال محقق شده بود که به این ترتیب کاهش بیش از ۳۵ درصد سود خالص را نسبت به سه ماهه قبل شاهد هستیم.

جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در دوره ۹ ماهه به بیش از ۲۹۶ هزار میلیارد ریال رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۸۳ درصدی را نشان می‌دهد.


نگاهی به طرح‌های توسعه فولاد مبارکه اصفهان

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷
کد مطلب: 48971
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز