گروه صنایع معدنی فولاد
 
با هدف کاهش هزینه‌های تولید؛
سازه‌های فولادی سرد نورد شده در مرکز رشد دانشگاه اصفهان تولید می‌شود
گروه صنایع معدنی >فولاد - شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان با بهره گیری از به روزترین روش‌های طراحی، انواع سازه‌های فولادی سرد نورد شده را تولید می‌کند.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان با بهره گیری از به روزترین روش‌های طراحی، انواع سازه‌های فولادی سرد نورد شده را تولید می‌کند.

از جمله مزایای استفاده از سازه‌های فولادی سرد نورد شده، وزن کم سازه است که موجب می‌شود نیروی زلزله اثر کمتری روی سازه بگذارد. از طرف دیگر راحتی و سرعت اجرای بالا و هزینه کمتر حمل و نقل در این سازه‌ها می‌تواند مورد توجه فعالان صنعت ساختمان باشد.

این سازه‌ها در تولید و صنعتی سازی فولادی اثرگذار هستند و امکان تولید مقاطع هندسی مختلف را فراهم می‌کنند که این مزایا باعث کاهش هزینه‌های نهایی سازه‌های فولادی می‌شود.

با استفاده از فولاد سرد نورد شده در پروژه طراحی و اجرای سازه‌های تجیزات پست فوق توزیع و انتقال برق در منطقه سفیددشت، در استان چهارمحال و بختیاری، هزینه سازه‌ها تا ۵۰ درصد کاهش یافت.

پروژه سازه‌های فولادی سردنورد شده که در شرکت نوین سازان به تولید و تجاری سازی رسیده است، در سال ۹۷ به عنوان پروژه منتخب وزارت نیرو مورد تقدیر قرار گرفت.

این شرکت در تولید مصالح و سازه‌های نوین، سازه‌های صنعتی و بهینه سازی سازه‌های فولادی فعالیت می‌کند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۴
کد مطلب: 48884
 
مرجع : خبرگزاری دانشجو